10 Minute Tower Full İndir Oyun indir

10 dakika kulesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 10 dakikalık kule - biraz hayal gücüyle bir şey olabilirsiniz ... bir güçlü robot ... cesur bir şövalye ... bile ... bir astronot? 10 dakikalık kule, .... olacak benzersiz bir döşeme tabanlı bulmaca oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team17 Digital Ltd

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 26 Tem 2016

tür: casual

Biraz hayal gücüyle bir şey olabilirsiniz ... güçlü bir robot, cesur bir şövalye, hatta maceracı bir astronot.

10 dakikalık kule, bir kule içinde hapsolmuş bir günlük rüya çocuk maceracının kontrolünü ele geçirirken sarkmelerinizi bulacak olan eşsiz bir file tabanlı bulmaca oyunudur.

Hayalüşenize güçlü bir robot olarak başlarsınız, ortamınızı manipüle ederek ve yeni kostümler bulmak ve ekstra yetenekler kazanmak için keşfetmek. Her rüya keşfetmek için yeni bir labirent getiriyor, ama uyanmadan önce fazla zaman yok ...

Her oda, toplayacak ve kovalamak için yüksek puanlar ile dolu bir bulmacadır. Artan karmaşık bulmacaları, maceranın ... ve hazinelerinin yapıldığı yerlerde giderek daha karmaşık bulmacaları çözmek için uçan karakterler arasında geçiş yapın! Ağır blokları itmek için Robot'un kaba gücünü kullanın, şövalyenin kılıcını doğru şekilde çevirin ve astronotun yerçekiminin meydana gelmesini engellenen yollara sıçramak için kullanın.

Anahtar fetürleri: David Bebber James Marcus Haney Richard Pohle Savaş çocuğu İngiltere Carter olacak Blok tabanlı bulmacaları inanılmaz bir rüya dünyasında çözmek Her biri kendi yetenekleri olan üç farklı karakter olarak oynayın. Paraları topla ve yüksek puanları kovala Savaş çocuğu ve bu oyunu oynamadan faydalanacak çocuklar hakkında bilgi edinin! Matt Burnill Andy Morriss Maxime Bonin Nick gomersall Oliver Wood Andy McKinnon Kev Carthew Gavin Hood Lélia Peuchamiel

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4200, Nvidia GeForce 8800, ATI Radeon HD 4800 Serisi Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: Windows uyumlu kart Ek notlar: PC'nizin donanım sürücülerini oynamadan önce güncellemenizi öneririz. Bilgisayarınız artık üreticiniz tarafından desteklenmiyorsa ve donanım sürücüleriniz çok yaşlıysa, oyunu çalıştırmakta olan zorluk yaşayabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen PC üreticinize danışın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ