12 Labours of Hercules V: Kids of Hellas (Platinum Edition) Full İndir Oyun indir

12 HERCULES'ün (12) Lekanları: HELLAS'ın Çocukları (Platinum Edition) Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. 12 HERCULES E KÜRESELLERİ V: HELLAS (PLATINUM EDITION) KİMLERİ - HERCULES, HERCULES, çocukları eve iade etmeli, kötü oyuncakları üreten fabrikayı havaya uçurmalı ve bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: jetdogs stüdyoları, yakınlaştırma oyunları

Publisher: Jetdogs Studios

sürüm tarihi: 17 Haz 2016

tür: gündelik, strateji

Herkes ve Megara'nın huzurlu yaşamı, Güçlü Savaş Tanrısı, Ares tarafından kesilir. Hercules'u, büyük orduyu yöneterek dünyayı fethetmesine yardımcı olmalarını ister.

Hercules azalmaz, Ares intikamın bir yolunu bulur. Büyülü oyuncaklar kullanarak, Hellas'ın çocuklarını zombifiye eder, böylece Tanrı'nın emrini takip edecekler ve savaşçıları olurlar!

sizin yardımınızla, Herküller çocukları eve iade etmeli, kötülük oyuncakları üreten fabrikayı havaya uçurmalı ve Ares'in Herkül V: Hellas'ın 12 emekçilerindeki Komuta Vericisini yok etmek için stratejik bir operasyona yol açması gerekir!

- Codrus tanışın WoodCutter ve Dev Golems

- Dahil edilen strateji rehberi, ipuçlarını ve püf noktaları ortaya koyuyor

- Atmosferik duvar kağıtları ve 50+ seviye yeni macera

- kendi hikayesi ile ekstra bir bonus bölümü

s. Bu oyun için her zamanki gibi, bir sürü çok güzel koleksiyon koleksiyonu sunacağız - ticaret kartları, arka planlar ve şaşırtıcı ifadeler!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 × 768 Çözünürlük DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: openal desteğiyle
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ