12 Labours of Hercules VI: Race for Olympus (Platinum Edition) Full İndir Oyun indir

12 HERCULES'ün Etiketi VI: Olympus (Platinum Edition) için Yarış Ücretsiz Download PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 12 HERCULES'ün Lekanları VI: Olympus (Platinum Edition) için yarış - bu sefer, Herkül ve Megara dedektif hikayesinde yer almaktadır. Olympus'taki alarm, yokluğunu gösteriyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: jetdogs stüdyoları, yakınlaştırma oyunları

Publisher: Jetdogs Studios

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2016

tür: gündelik, strateji

Bu sefer, Herkül ve Megara, Dedektif Hikayesinde yer almaktadır. Olympus'ta alarm, nadiren zirveyi terk eden Zeus'un yokluğunu gösteriyor. Birkaç ipucu, Zeus'un kaçırıldığı gerçeğini ortaya koyuyor. Herkül ve Megara soruşturmaya başlar. Karlı zirveler cehennem kadar soğuk, bu yüzden ilk şey sezona göre giyinmek olacak.

Oyun yeni manzaralar, sualtı seviyeleri, buz pateni işçileri, volkan, komik bulmacalar ve daha fazlasını tanıttı.

Özellikler:

s.

Tüm oyun oyuncuları için bir sürü çok sayıda koleksiyon koleksiyonu sunacağız - 7 Ticaret Kartları, 4 Arka Plan ve 5 İnanılmaz İfade!

Anahtar fetürleri: Çarpıcı Full HD Grafikler Volkan, Kış, Tropikal ve Sualtı Seviyeleri Eski Efsanelere Dayalı Olağanüstü Dedektif Hikayesi Gündüz / Gece Değişimi!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 × 768 Çözünürlük DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: openal desteğiyle
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ