123 Slaughter Me Street 2 Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 November 2016

123 katliam bana sokak 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 123 Me Street 2'yi katlettim - bu heyecan verici prequel'de "123 Me Caddesi" olan Hit oyununa göre, deliliğine yol açan derin karanlık sırları buluruz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nate Sanders, John Kölbek

Publisher: impulse game Studios, LLC.

sürüm tarihi: 31 Ekim, 2016

tür: eylem, macera, strateji, korku

Herkese Hoşgeldiniz Bana Sokak 2

Bu heyecan verici prequel'de "123 Me Caddesi" nin çarptığını, bu dizinin deliliğine yol açan derin karanlık sırları öğreniyoruz.

Kendinizi, elinizde kanla karıştı, sadece bir el feneri ile size rehberlik etmek için karanlık bir evde karıştı.

Clarity ve Cocyizce olarak ayarlanmaya başlarken, hissettiğiniz kafa karıştırıcı pus, sert gerçekliğe kıyasla neredeyse bir rahatlık, yalnız değilsiniz.

Hava putriddir ve tüm hissedebileceğiniz, senin üzerine ölülerin gözleri. Koşacak hiçbir yer olduğunda, yapabileceğin tek şey gizlemek. Ama güvenli olan nedir?

İlhamınız diğer taraftan geldiğinde, sonunda piperi ödemek zorundasınız.

Bu ölümcül "Gizle ve Ara" oyunda, nemesisinizi ele geçirirken ve sığınma alanlarını bulmak için ışığınızı kullanarak gizlice doldurmanız gerekir. Bu 10 ölümcül saf adrenalin acele terörünün ölümcül seviyesinden kurtulabilir misin?

Büyük mavi yaratık arayandır. Sadece bunu yapar, seni arayacak! Birincil amacı, mümkün olduğunca zemini kaplamak ve yüzünüze girmeyi seviyor!

Uzun boylu sıska pembe yaratık, Greeter'dir (intikam) - Kuzeni gibi, SMS1'den, zamanını almaktan ve loş aydınlatılmış alanların etrafında dolaşıyor. Sadece merhaba demek istiyor.

Kahverengi kısa yaratık çığlıkcıdır. O oldukça pasif ve sana zarar vermek için yolundan çıkmayacak. Bununla birlikte, size çığlık atmak için ne yaptığını durduracak, ne olursa olsun arayan veya selamlayıcıyı uyarır. Ayrıca mükemmel zamanlama ve yüzünde bir ışıkla durdurulabilir - bu, panik ve ayrılmasına neden olacaktır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel / AMD 2.4-2.7 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD R7 250X / NVIDIA 750TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ