303 Squadron: Battle of Britain Full İndir (v1.5.1.4) Oyun indir

303 Filo: İngiltere Battibiyeti Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. 303 Squadron: İngiltere Savaşı - Düşmanlar yakın, filo'ya katılmaya cesaret edersiniz? Birinci Kişi Mekanik Modunda Tweak Uçakları, Bulutları Anten Kavgalarında Yangında Ayarlayın ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: atomik jelly

Publisher: Movie Games S.A.

sürüm tarihi: 31 Ağu, 2018

tür: simülasyon, eylem

303 Squadron: İngiltere Savaşı, İkinci Dünya Savaşı kahramanlarının hayatını eşsiz bir perspektiften canlandırıyor. 303 filtreye katılmak, gerçekçi tarih tabanlı savaşlarda diğer pilotlarla savaşacaksınız, aynı zamanda 1. kişi tamircisi modunda uçaklarınızı da onarırsınız. RAF Northolt üssünün açık dünyası, günlük yaşamın savaş mücadelelerini deneyimlemenizi ve sayısız ek yan görevleri keşfetmenize olanak sağlar.

Mevcut rollerin çeşitliliği sayesinde, savaş filosunun gerçek hayatını kucaklayabileceksiniz ve her rolün önündeki önemini ana ekibinden pilota bildirirsiniz.

Oyun tamamen tarihsel olaylara dayanmaktadır. Tüm karakterler, görevler, hatta uçakların mekaniği, en heyecan verici, benzersiz ve benzersiz bir deneyimi sağlamak için tam olarak ve gerçekçi olarak yeniden oluşturulur. En önemlisi, 303 Filo: İngiltere'nin savaşı bir oyundur, aynı zamanda 303'ün tüm kahramanlarına ve diğer kahramanlara da bir haraçtır.

Anahtar fetürleri: Savaşın takviminde, katılımcılardan biri tarafından belgelenen fiili gün geçtikçe çatallara dayanan misyonlar ve hava mücadeleleri Gerçekçi fizik ve fiili parametrelerine dayanarak avcı uçaklarının hareketi Hawker Kasırgalarının 1. Uçak Mekanik Modu RAF Northolt Bazın Gizli Yan Görevler ve Oyunu Etkileyen Karakterler

Minimum: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Intel Core I5-4690 / AMD RYZEN 5 1500X Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 veya AMD RADEON R9 270X 2GB VRAM veya daha fazlası ile DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: Mobil GPU'lar resmen desteklenmiyor, oyun çalışabilir ama garanti edemeyiz.

Önerilen: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Intel Core I5-6600K / AMD RYZEN 7 1700X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060 veya AMD RADEON RX 580 Serisi 4GB VRAM veya daha fazlası ile DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek notlar: Mobil GPU'lar resmen desteklenmiyor, oyun çalışabilir ama garanti edemeyiz.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
60
TELİF HAKKI İHLALİ