3D Ultra Minigolf Adventures Oyun indir

Oyun / 11 April 2013

3D Ultra ™ Minigolf Maceraları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 3D Ultra ™ Minigolf Maceraları - İster Mevsimsel bir oyuncu ya da sadece bir acemi olsanız da, dört animasyonlu şık karakterle hızlı ve eğlenceli bir eşleşme için tişört olmaya hazır olun. Putt ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Wanako Games

Publisher: Activision

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2006

tür: casual

Mevsimsel bir oyuncu ya da sadece bir acemi olsanız, dört animasyonlu şık karakterle hızlı ve eğlenceli bir eşleşme için tişört yapmaya hazır olun. Diğer çılgın engeller arasında yüksek yeşillik, bunker, köprü ve su tehlikeleri olan 3B tasarlanmış kurslarda 3B tasarlanmış kurslarda 36 fun dolu minigolf deliğinden geçirin. Ayrıca klasik karnaval, eski batı ve uzayı içeren ruh halinize uyacak şekilde bir dizi farklı ortam arasından seçim yapın.

Dikkatlice hazırlanmış 3D kurslar - süpürme, deliklerin panoramik manzaraları ve zihin bükme kurs tasarımları.

4 oyunculu Çoklu Oynatıcı Modu - Her biri kendi kişilikleri ve ayırt edici animasyonlarıyla, her biri 4 adet detaylı oynanabilir karakter arasından seçim yapın.

36 Zorlu delik - üç ana temaya dayanır: klasik karnaval, eski batı ve dış alan.

Creative oyun eklemeleri - üst üste güçlendirin ve oyunun heyecan verici ve öngörülemeyen olması için yaratıcı tuzaklardan kaçının.

Özelleştirilebilir kurs editörü - Tees, doğrudan, köşeler, bardaklar, kavşaklar ve rampaların kombinasyonlarını karıştırarak kendi kurs tasarımınızı oluşturun.

OS: Windows 2000 / XP / Vista İşlemci: Pentium 700 MHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Doğrudan 3D 32MB DirectX 9.0C DirectX®: DirectX 9.0c Sabit sürücü: 50 MB ücretsiz sabit disk alanı Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ