4PM Full İndir Oyun indir

Oyun / 16 December 2015

4PM full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 4PM, bir kişi tarafından gerçek bir anlatmaya teşebbüs olarak yapılan kısa, anlatı tahrikli bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera

4PM Bojan Brora tarafından geliştirilmiştir ve 4:00 oyunu tarafından yayınlandı. 10 Temmuz 2014'te piyasaya sürüldü.

Dikkat göster: 4PM alkolizm ve intihar konuları ile ilgilenir

"Uyanıyorsunuz, daireniz bir karmaşa, korkunç bir akşamdan kalma, şehir ve polis sirenleri dışında korkunç bir akşamdan kalma. Caroline Wells ve sıkıcı, kurumsal iş hayatında başka bir gün. Kalkış, bunun aşağı yönlü spiralinizde sadece başka bir gün olacağını düşünüyorsunuz, ancak önde olanların ömür boyu değişen bir gün, katartik deneyimler "

4PM, bir kişi tarafından gerçek, bir gerilim filmini, etkileşimli bir deneyim biçiminde gerçek, bir gerilim hikayesi anlatmaya çalıştığı kısa, anlatı yönlendirici bir oyundur. Desteğiniz, bir dizi daha küçük, anlatı yönlendiren deneyimlerin bir dizi, görsel-işitsel tarza sahip olmadığına ve nişan, karanlık mizah ve eğlence yoluyla inanılmaz, gerçek hikayeler anlatmaya çalışın.

Minimum:

    OS: 7 kazan İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 512 MB RAM ile uyumlu Depolama: 4 GB mevcut alan Önerilen:
20
TELİF HAKKI İHLALİ