7 Wonders: Ancient Alien Makeover Full İndir Oyun indir

7 Harikalar: Eski yabancı makyaj full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 7 Harikalar: Eski Yabancı Makyaj - Uzun Duran 7 Wonders serisi daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor! Beşinci taksit, 7 harikası: Eski yabancı makyaj, tamamen ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mumbojumbo

Yayıncı: mumbojumbo

sürüm tarihi: 24 Eki, 2012

tür: casual, strateji, bulmaca

Uzun süredir devam eden 7 Wonders serisi daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor! Beşinci taksit, 7 harikası: Eski yabancı makyaj, tamamen yeni bir oyun bileşeni, yeni harikalar ve yeni ve heyecan verici bir malzeme ekler - Alien Energy!

Amaç, aynı renkli runları takarak heyecan verici yeni harikalar inşa etmektir. Üç ya da daha fazla maç yapmak için aynı renkli runleri patlama bonuslarına uyum sağlamak için. Arsenal'inizi güçlendirin ve harikalarınızı çok gözünüzden önce tamamlamak için gereken malzemelerle doldurmak için zaman geçmeden yeterince eşleşme yapın! Her oyun tahtasını, tuğlayı, suları, mücevherleri, peyzajı ve şimdi - Yabancı Enerji'ni tamamladıkça! Harikalarınızı süslemek için altın gibi malzemeleri kazanmak için sizi dünyanın yüzeyinin altında kalan Excel ve Yüz Bonus seviyeleri! Ayrıca, ilk defa, bir köy inşa etmek için ikincil bir oyun bileşeni var! Mini oyunlar, kendi köylerini oluşturmak için binaların ve süslemelerle oyuncuları ödüllendirir. Tüm 7 harikası oluşturun ve ardından büyülü bir 8. konumun kilidini açın, Nazca Vadisi! Eski yabancı makyajda yeni oyun ve yeni harikalar bekliyor!

Anahtar fetürleri: 56+ bağımlılık ve zorlu seviyeler Genişletilmiş oyun alanı Yeni "Yabancı Enerji" İnşaat Malzemesi! Yeni Köy Bileşeni Zamanlayıcısı olmayan "Zen" de dahil olmak üzere 4 zorluk modu. Oyuncular, herhangi bir harikanın tamamlanması için yıldız derecelendirmesi kazanırlar. Yıldız derecelendirmesini 2 ila 4 arasındadır, çünkü bonus harikasının kilidini açmaya ve köyü süslemek için daha fazla şeyin açılmasına yol açacaktır. Oyuncular, bir kupa odasında sergilenen çok çeşitli başarılar kazanabilirler.

Minimum: OS: Windows Vista, XP, 7 İşlemci: Pentium 4 @ 2.0 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB DirectX®: 9.0 Sabit Sürücü: 200 MB HD Boşluk
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ