7th Sea: A Pirate’s Pact Full İndir Oyun indir

7. deniz: bir korsanın paktı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 7. Deniz: Bir Korsan Paktı - Doğru olanlar için savaş - bir top ve gelecek korsan! Savaş Slavers, deniz canavarları ve kendi yozlaşmış hükümetiniz yüksek denizlerin kahramanı olmak için. Ama ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Doğru olanı kavga etmek ve gelecek bir korsan! Savaş Slavers, deniz canavarları ve kendi yozlaşmış hükümetiniz yüksek denizlerin kahramanı olmak için. Ama servet ve güç için kendi mürettebatınıza ihanet edecek misiniz?

7. deniz: Bir Korsan'ın PACT, Danielle Lauzon'un 200.000 kelimesinde bir interaktif macera romanı, Masa En İyi Rol Oynama Oyunu 7. deniz dünyasında yer aldı. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

denizde macera mı arıyorsunuz? Bir korsan mürettebatı birleştirdiğiniz zaman için pazarlık ettiğinizden daha fazlasını elde edersiniz. Bu korsanlar, artık kendi ahlaki kodlarına sahip olmak için denizciler arasında bilinmektedir. Mahkumları kurtarma şansına sahip olacaksınız, gizli bir grafiği ortaya çıkarmak ve hatta kölelerle dolu bir adayı kurtarmak için bir donanma yapabilirsiniz.

Ayrıca, kendi kazancınızı aramak için korsan tahvillerinizi kırmak için de cazip olacaksınız. Kendi rakiplerinizi yerine getirirseniz hala kölelerden kurtulur musunuz? Arkadaşlarını kurtarmak için ne kadar uzağa gideceksin? Ve vatanınızdaki yolsuzluğu ortaya çıkardığınızda, kötülük veya intikam seçecek misiniz?

Anahtar fetürleri: Erkek, dişi veya ikili olmayan; eşcinsel, düz, bi, aseksüel veya poli. Her biri için farklı hikayelerle, vatanınız olarak üç farklı ulus arasından seçim yapın. Romantizm Diğer Korsan Kaptanları veya rakipleriniz olarak onlarla rekabet edin. İyi için savaşın ya da kötülük için çalışmak. Kurtarma, gizli bir grafiği ortaya çıkarmak ve tiranlığı yenmek. Onları senin yanına kazanmak ve bir donanma inşa etmek için çeşitli ada uluslarını ziyaret edin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ