911 Operator – Every Life Matters Full İndir Oyun indir

911 Operatör - Her yaşam full ücretsiz indirin PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. 911 Operatör - Her yaşam önemlidir - Boston isyanlarını kontrol edin ve Miami yaz festivalinin elden çıkmasına izin vermeyin. Ücretsiz oyun modunda olayları kullanın. Yeni kullan ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: jutsu oyunları

Publisher: oyunlar operatörleri

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2017

tür: strateji, simülasyon, gündelik

Her yaşam önemlidir

Boston isyanlarını kontrol edin ve Miami yaz festivalinin elden çıkmasına izin vermeyin. Ücretsiz oyun modunda olayları kullanın. Göreviniz sırasında yeni birimleri çağırmanıza izin veren yeni takviye işlevini kullanın. İki yeni araçtan ve özellikle yeni olaylar için tasarlanmış iki yeni ekipmandan yararlanın.

Yeni zorluklar

Boston'daki öfkeli protestocular, polis eylemlerinden dolayı sokaklara akın ediyor. Polis kuvvetlerine yönelik eleştiriyi nasıl ele alacaksınız?

Bir yaz festivali sırasında binlerce parti müdavimi şehre geliyor. Hepsi yasalara uymayı değil. Barışı tutmayı başaracak mısın?

Kariyer modunda bu iki yeni şehri göz atın ve benzersiz olaylarla uğraşın. Bu olaylar ücretsiz oyun modunda herhangi bir şehirde de görünecektir.

Yeni olanaklar

Takvimler işlevi, ek birimleri çağırmanıza izin vererek kritik anlarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

Anahtar fetürleri: Göreviniz sırasında ek birimleri çağırmanızı sağlayan yeni takviye fonksiyonu Ücretsiz oyun modunda dört özel etkinlik (bir festival, isyan ve deprem dahil) Kariyer modu için iki yeni şehir: Miami ve Boston 12 yeni konuşma 18 Yeni Rapor İki yeni ekipman parçası: Biber spreyi ve isyan dişlisi İki yeni araç: hapishane van ve su topu

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 512 MB Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: Neccessary Ek notlar: Bu oyun basit ?

Önerilen: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: 3 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: 1024 MB Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Neccessary
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ