A Front Too Far: Normandy Full İndir Oyun indir

bir ön çok uzak: Normandiya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çok Uzak Bir Ön: Normandiya - Dünya Savaşı: Düşman topraklarında savaş, her bir mermi, tıp, ton balığı bu heyecan verici RPG macerasında katı bir arsa ve ... ile ilgilenmek.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marco Amadei

Publisher: corvostudio di amadei marco

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: eylem, macera, strateji, rpg

May, 1944.

D-günün önceki günlerde, İngiliz ve Amerikan zekası, Fransa'nın kuzeyinde, Almanların kuzeyindeki OSS birimleri gibi çok sayıda gizli servis memuru gönderdi. sabotaj ve tarama.

Dev inişden birkaç gün önce, önemli bilgiler olan bir Amerikan ajanı yakalandı. Onu herhangi bir ücret karşılığında bulmak ve serbest bırakmak gerekir.

Görev, Jasper Fox'a, OSS'nin teğmenine atandı. Valognes, Normandiya yakınında paraşütlenecek.

Fransız direncine sahip kişiler sayesinde, yakalanan ajanı sahile, ekstrakte edilecekleri ve almış bir denizaltı tarafından alınacakları kuzeye kadar bulması, ücretsiz ve eşlik etmeleri gerekecektir.

Misyon birkaç saat sürecek şekilde tasarlanmıştır, hiçbir şeyin yanlış gittiğini varsayar ....

çok uzak bir ön

Çok uzak bir ön, oynatıcının düşman bölgesinde birkaç misyon yapması gereken bir RPG açık dünya video oyunudur. Mühimmat, açlık ve hatta sağlığına dikkat etmek zorunda kalacak. Her operasyon ve her amaç maksimum ayrıntıda halledilmelidir, çünkü nereye gidiyor olursa olsun, oyuncu zorluklar ve düşmanlar bulacaktır.

Katı FPS mekaniği ile karıştırılmış hayatta kalma unsurlarında zengin olağanüstü oyun, farklı oyuncunun seçimlerine göre farklı yönergeler alabilen iyi çalışılmış bir arsa ile çevrilidir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Pentium Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA GT 730 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 750 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3 Bellek: 1024 MB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1050 TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ