A Game of Changes Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 August 2016

Bir değişiklik ücretsiz download PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Değişiklikler oyunu - sizi bir bilgelik yolculuğunu taşıyan bir 3D puzzle platformu, ben Ching'den ilham ve öğreti çeken 64 eşsiz dünya yoluyla [....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nuno Donato

Publisher: Nuno Donato

sürüm tarihi: 2 Haz 2016

tür: casual, bulmaca

Giriş

Şans ve kader, kendilerini bir değişiklik oyunda birbirleriyle iç içe geçmiştir.

Bu dünyaların mekaniğini çözün ve deşifre edin ve insanlık tarihindeki en eski klasik kitaplardan biri olan [Değişiklikler Kitabı] 'dan ilham ve öğretiler çizen 64 benzersiz bulmacadan yolculuk yapın.

Bilgelik, yönetimi olan yasaların felsefi ve bilimsel gözlemlerinden kaynaklanmaktadır. Bizi bilinçli olarak kendi kişiliğini, karakterinin, perspektifi ve amacına dahil edilmesine davet ediyor. Bize söylenmemiş, haksız, değişmeyen bir gerçeği keşfedin.

Önceden tanımlanmış bir yol yok, hiçbir zaman progresyon, hiçbir hak ya da yanlış yok, her şey yaptığınız seçimler hakkında.

Gameplay

Klavyeyi veya GamePad'ı kullanarak, bilge adama konfüçyüsünü kontrol edersiniz. Her seviyede, amacınız kapıya açmak ve ulaşmak, bu da sizi farklı bir seviyeye götürecek.

Her öğenin arkasındaki mekaniği ve karolardaki sembolün arkasındaki mekaniği keşfederken, kapıya ulaşmak için konumlarını manipüle edebilirsiniz.

Her seviyede, bir sonraki seviyenin heksagramını seçebileceksiniz, bu yüzden kapıyı geçtiğinizde, bu sırada oynayacağınız seviyedir.

Son amaç 64 seviyesini ziyaret etmek ve tamamlamaktır. Sadece 64 bulmacadan daha fazlası, tüm oyun büyük bir bulmaca.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD4000 veya daha iyi Depolama: 80 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Özel Grafik Kartı Depolama: 80 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ