A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition Full İndir Oyun indir

Thrones oyunu: Tahta oyunu - Digital Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Thrones oyunu: Tahtalı oyunu - Digital Edition, fantasy uçuş oyunlarından en çok satan strateji tahtası oyununun dijital uyarlamasıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dire Wolf

Publisher: asmodee digital

sürüm tarihi: 6 Eki, 2020

Tür: strateji

Thrones oyunu: Tahta oyunu - Digital Edition, fantasy uçuş oyunlarından en çok satan strateji tahtası oyununun dijital uyarlamasıdır. Oyun sırasında, oyuncular stratejik planlama, usta diplomasi ve askeri olabilir bir kombinasyonu ile Westeros'taki etkilerini yaydılar. Büyük evlerden biri olarak, kuvvet, forge ittifakları, kasabalarınızı toparlayın ya da demir tahtına giden yolunuzu kuracak mı?

En çok satan bir buz şarkısına dayanarak, George Rr Martin'in bir oyunu olan Fantezi romanı, tahtlar oyunu: Tahtalı oyunu - Digital Edition, çevrimiçi oynayacak altı oyuncuya kadar veya tek bir oyuncu Yerel olarak oynamak için beş ai rakip. Oyun King Robert Baratheon'un ölümünden sonra belirlenir ve her oyuncunun, Kralın inişini ve demir tahtını talep etme girişiminde yedi krallığın büyük evlerinden birinin rolünü üstlenmesini sağlar.

Yedi krallığın hükümdarı ilan edilecek, haritanın birçok stratejik alanını kontrol etme avantajınıza diplomasi ve savaş kullanmak için 10 turunuz var.

Kaynaklarınızın kıt olduğu gibi özenle fethedin ve birlikleriniz harcanmaz. Ordunuza git, siparişlerinizi akıllıca planlayın ve ayak adamlarınız, şövalyeleriniz, kuşatma motorunuz ve gemilerinizle stratejik toprakları ele geçirin.

Bir savaşın kargaşası sırasında, üst elinizi almak ve düşmanlarınızı kaydırmak için evinizden iyi bilinen karakterleri kullanın.

Thrones oyunu: Tahta oyunu - Digital Edition, bir müzakere ve aldatma oyunudur.

Her tur, her bir tur, ordularınızın her birine gizlice bir sipariş belirteci atarsınız: vaat desteği, barış teklifi, müttefik ittifakları sunar, savunmasız bir müttefike ihanet etmek - gözlerini demir tahtta belirleyen bir ev tekerlekleri içindeki birçok tekerlek uçlarını elde etmek.

Sert kazanılmış güç belirteçlerinizi bahis ederek üç nüfan rayını yukarı kaldırın. Demir tahtını, Messenger Raven ve Valyrian Çelik belirteçlerini elde edin, her biri size rakip evlerde salınmaya devam etmek için stratejik ve sosyal oyun avantajları verir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64bit sürümü) İşlemci: Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 x2 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX11 veya OpenGL 3.x yetenekleri ile grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (yalnızca 64bit sürümü) İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Athlon 64 x2 5000+ veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX11 veya OpenGL 3.x yetenekleri ile grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
97
TELİF HAKKI İHLALİ