A grande bagunça espacial – The big space mess Full İndir Oyun indir

Bir Grande Bagunça ESPACIAL - Büyük Uzay Message Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir Grande Bagunça Espacial - Büyük Uzay Mess - Herkese Merhaba! Hayatlarınızın en çılgın macerasına hoş geldiniz! Korkusuz Waldisglédson, uzaydan yaratıklarla yüzleşecek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rmal

Yayıncı: souking

sürüm tarihi: 5 Nis 2016

tür: eylem, gündelik

Twitter: @arraisren

youtube:

https://www.youtube.com/channel/ucy10wthetiucw2azocuea1w

Facebook:

https://www.facebook.com/baguncaespacial/

Açılış ekranında, dili ayarladıktan sonra, bir flaş görmek için boşluk çubuğunu basılı tutun.

Sonra Novo Jogo'yu (yeni oyun) tıklatın. Tüm aşamalar ve tüm karakterler serbest bırakılır!

Herkese merhaba!

Hayatınızın en çılgın macerasına hoş geldiniz!

Uzaydan Beyin Canavarı, babasını yapmak için intergalaktik tanıma ile büyük başarılı bir kötülük olmaya karar verdi - ünlü bir canavar - gurur duyuyor! Bunun için, babasından (dev solucanlar, kötü robotlar ve yabancı ordulardan başka şeyler) aldığı bazı hediyeler aldı ve kötü planlarına başladı: bazı savunmasız damılar yakalamak, bazı bankalar çalmak, biraz gezegenleri yok etmek, hatta düşünmektedir. Politikaya girme!

Beyin Monster, bir gezegeni istila ettiğinde yerel vahşi yaşamı anlamayı umursamıyor. Bu yüzden bazı hataları, bir dronu balık ya da ıstakoz olarak gizlemek ve söyleyerek göndermek gibi bir şey yapar: - Sinek, küçük kaplumbağalarım!

Kötü tapularından biri Bebeğim, Waldisglédson'ın kız arkadaşı, pizza çocuğu kaçıracaktı. Waldisglédson, sırayla beyin canavarı bulmak ve bebeğini kurtarmak için özel bir orduya katıldı.

Korkusuz Waldisglédson, uzaydan yaratıklarla yüzleşecek ve yolculuğundaki müttefikleri bulacak!

Mekanik:

Oyun yan kaydırma bir atıcıdır. 01 öğretici aşamada 08 ana aşamada, 02 isteğe bağlı aşamada, 01 kredilik aşamada 01 kredi, karmaşık bir bulmacayı oluşturan 09 birbirine bağımlı parçaya bölünmüş farklı oyun mekanikleriyle 01 aşamada. Toplamda, 27 aşama vardır.

Oyuncu, her biri benzersiz özel bir yeteneğe sahip olan 16 karakter (01 başlangıç ​​silahı, 03 Unlockables ve 12 çok iyi gizlenmiş), her biri 16 karakterden oluşan 04 farklı silahlara sahiptir. Ayrıca aşamalar boyunca gizlenmiş ve oyuncu becerileriyle elde edilen 100 madalya da vardır. Madalyaları elde etme talimatları, sahne seçim ekranı üzerinden erişilen bir ekranda.

Minimum: OS: Windows 7 Home 64bits veya 32bits Grafikler: DX9 Özellikleri (Shader Model 2.0); Genel olarak, 2004'ten itibaren üretilen herhangi bir tahta çalışmalıdır. Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: CPU: SSE2 talimat seti için destek.

Önerilen: Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ