A.I. Space Corps Full İndir Oyun indir

a.i. Uzay Kolordu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. A.I. Space Corps, merciless a.i. Evrenin üzerine egemen olan makineler ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: GameArt Studio GmbH

Publisher: GameArt Studio GmbH

sürüm tarihi: 5 Şub, 2016

Tür: Eylem, Sci-Fi, Strateji, Günlük, Simülasyon

a.i. Uzay Kolordu, uzak gelecekteki evrende yer alan bir yerden aşağıya atıcıdır. İstila. Bir uzay gemisinin kaptanı, bazları savunma, zekayı düşman sektörleri aracılığıyla iletmek ve işgal edilen istasyonları geri çağırma görevinizdir. Uzayın tehlikelerinin hayatta kalabiliyor musunuz ve merciless A.I.?

Kampanya modu

Bu lineer kampanya, Mankinds Hakkında Hikayeyi, A.I.'in tehditkarlarına karşı mücadele etti. Chimary Galaxy'yi keşfedin, kavga A.I. İnsanlarınızı acımasız makineler tarafından vurdurmadan yaklaşır ve serbest bırakır.

zorluklar

a.i. Uzay Koruyucusunun bazı arcade yetenekleri var! Bu modda Klasik, Arcade tarzı uzay çekim eylemi söz konusu olduğunda bilgi ve el becerisine meydan okuyabilirsiniz! A.I.'in çeşitli denemelerinde ne kadar süre hayatta kalabilirsin? Uzay Kolordular ve buhar lider tablosunu doldurabilecek misiniz? Puanlarınızı buradan göz atın:

Anahtar fetürleri: Farklı özelliklere sahip 3 farklı gemi Görev boyunca esnek silah yükseltmeleri İkincil Silah veya Geçici Kalkanlar gibi çeşitli tahta sistemleriyle stratejik oyun Stratejik olarak yaklaşılması gereken farklı acımasız düşman robotları Üzerinde rekabet etmek için çeşitli meydan okumalar ve buhar liderleri

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8 İşlemci: Intel veya AMD 2.0-3.4 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB, DirectX 9.0C SM 3.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar:

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel / AMD 3.0+ GHz Dört Çekirdek veya Büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: 1GB NVIDIA GT / GTS veya ATI RADEON HD Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar:
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ