A Lenda do Herói Full İndir (Build 1780441) Oyun indir

kahraman efsanesi - kahraman bu şarkı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kahramanın Efsanesi - Bu şarkının kahramanı - Piksel sanatının dünyasına girişim, oyuncuların eylemlerinin bu piksel sanatında 2D macera oyununda komik bir şekilde söylendiği dünyaya girişim ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Creative Studio Şüphe, Castro Brothers

Publisher: Creative Studio Dumativa, Castro Brothers

sürüm tarihi: 24 Nis, 2017

tür: macera, gündelik, rpg, eylem

uçan platformlar, renkli düşmanlar, büyülü silahlar ve açıklanamaz fizik. Bütün bunlar bir şövalye destanına eşlik eden bir arka plan ile. Burada kahraman efsanesinde bulunabileceklerin kısa bir özetidir - Zelda ve Monster Land'daki Merak Efsanesi Gibi, Zelda ve Wonder Oğlan'ın Efsanesi gibi, ERAS 8 ve 16-bit Klasiklerini Onuran Oyunu, ve aynı zamanda çizer. Oyun dünyasında bulunan çeşitli klişelerin eğlencesi.

Tasarım diferansiyellerinden biri, oyuncunun işlerini anlatan dinamik ve mizahi film müziğinizdir ve komutlarınıza cevap verir ve tarihin ilerlemesi için önemli bir unsur oluşturur. Bütün bunlar bulmacalar, özel eşyalar, epik savaşlar ve iyi bir video oyun oyununun olması gerektiği konusunda tamamlanacaktır.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Pentium 4, 3.0Ghz veya AMD Athlon 64 3000+ 1.8ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Radeon X600 XT veya GeForce 6800 GT DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Intel Pentium 4, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 3000+ 1.8ghz

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.0GHz veya AMD Athlon64 x2 3800+ 2.0Ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX9.0C ve Shader Model 3.0 veya daha yüksek olan VGA. (256MB) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ