A Matter of Murder Full İndir Oyun indir

Bir cinayet meselesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir cinayet meselesi, haydut benzeri unsurlara sahip bir nokta ve tıklama bulmaca oyunudur. Her cinayetin detayları usule ilişkin olarak üretilir, bu nedenle her durum her oynadığınızda her durumda farklıdır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Worthing & amp; Moncrieff

Yayıncı: Worthing & amp; Moncrieff

sürüm tarihi: 18 Nis 2016

tür: Casual, Adventure

Zools! İngiliz evi partisindeki konuklardan biri, soğuk kanlı cinayete kurbanı düştü. Ülkedeki hafta sonun mahvoldu! Hangi seçimde bulunduğunuz, arkadaşlarınıza soruları sorgulamak, evi arayın, evi arayın, şaşırtıcı derecede anlayışlı sonuçlar çizin ve suçu çözün?

Bir cinayet meselesi, haydut benzeri unsurlara sahip bir nokta ve tıklama bulmaca oyunudur. Her cinayetin detayları usule ilişkin olarak üretilir, bu nedenle her durum her seferinde giderek daha zorlu mantık bulmacalarıyla oynadığınızda farklıdır. Bir cinayet meselesi, yüksek tekrar edilebilirlik için dinamik olarak oluşturulmuş bir kasa dosyası oluşturmak için mantık bulmacalarını rastgele birleştirebilir.

Anahtar fetürleri: Usulsel olarak oluşturulan içerik, her oyun için farklı bir deneyim sunar. Renkli şüphelilerle etkileşime geçin ve çevrenizi ipuçlarıyla dikkatlice araştırın. Çizilmiş karakter sanat, Viktorya dönemi ortamını tüm katil görkeminde hayata geçiriyor. Kampanya modu, çok çeşitli giderek daha zor mantık bulmacaları sağlar. Lojik bulmacaları rastgele bir şekilde birleştirerek dinamik olarak benzersiz dava dosyaları oluşturur. Usta Dedektif Mücadelesi Modu, suçu daha az zaman içinde çözerek sizi değiştirir. Oyun içi dizüstü bilgisayar, topladığınız ipuçlarını otomatik olarak takip eder. Deneyimi özelleştirin ve arkadaşlarınızı şüpheliler olarak ekleyin! Duyarlı müzikal altsız olan dinamik orijinal film müziği. Sürükleyici ve unutulmaz Soundscape, hikaye anlatımı deneyiminin merkezine yerleştirir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo CPU 2.66 GHz Bellek: 4 GB RAM Depolama: 761 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ