A.R.E.S.: Extinction Agenda Full İndir Oyun indir

a.r.e.s.: Extinction Gündemi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. A.R.E.S.: Extintion Gündemi - Siz nihai bir sidekick ile nihai silahsınızdır - gizli eşyaları toplayın ve mükemmel bir silah olmak için güç kazanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: extend Studio

Publisher: extend Studio, Origo Games

sürüm tarihi: 20 Oca, 2011

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

a.r.e.s.: Extining Agenda, tam özellikli bir epizodik hardcore eylem paketlenmiş yandan kaydırma platformunun ilk bölümünde, Retro Klasiklerin geleneklerinde, Ares olarak oynadığınız, insanlığı kurtarmanın tek amacı için yaratılan bir savaş robotu. Göreve kadar yaşayabilir misin yoksa fındık ve cıvatalara indirgenecek misin?

Sen, ilk Zytron immün robotu olan Ares. İnsan teknolojisinin ne kadar ileri gittiğinin bir sembolü, var olan en gelişmiş robotsunuz; Daha hızlı koşmak, daha hızlı atlamak ve daha hızlı ateş etmek için inşa edilmiştir. Bu çekirdek niteliklerine ek olarak, tasarımınız yedek parçaları ve kaynakları değerli eşyalara, zırhlara ve silahlara dönüştürmek için bir sistem içerir. Zytron virüslü uzay istasyonunda hayatta kalanlara ulaşmak ve kurtarmak için emrinizde her şeyi kullanmanız gerekecektir.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: A.R.E.S.'de çeşitli yerlerde oynayın. Evren, her biri zorlu engellerle güzel, benzersiz, 3B bir ortam. Sen nihai sidekick ile nihai silahsın - gizli eşyaları topla ve mükemmel bir silah olmak için güç al. Devasa rakiplerle yüz yüze gelin, onları savaşta yenmek için kalıplarını öğrenin. Düşmanları yok etmek, parçalarını toplamak ve daha sonra sağlık paketleri, cephane ve silah yükseltmeleri de dahil olmak üzere inanılmaz ürünler yapmak için onları geri dönüştürün.

OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista veya Windows 7 İşlemci: Intel Core ™ 2 Duo İşlemci, AMD Athlon X2 İşlemci Bellek: Windows XP: 1GB, Windows Vista, 7: 2GB Grafikler: Nvidia GeForce 7600 Serisi, ATI Radeon HD 2400 Serisi DirectX®: DirectX 9.0C Sabit Disk: 300 MB Ses: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c veya daha yüksek)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
67
TELİF HAKKI İHLALİ