A Valley Without Wind 2 Oyun indir

rüzgarsız bir vadi 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rüzgarsız bir vadi 2 - 16-bit döneminde modern bir alım, rüzgarsız bir vadi 2, kusursuz bir şekilde bir araya getiren birden fazla türde çeşitli mekaniği karıştırır ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcen Games, LLC

Publisher: Arcen Games, LLC

sürüm tarihi: 18 Şub, 2013

Tür: Eylem, Strateji, Macera, Sci-Fi

16-bit döneminde modern bir alım, rüzgarsız bir vadi 2, eski okul platformu-atıcıların ve dönüş tabanlı strateji oyunlarının en iyi niteliklerini bir araya getiren birden fazla türde çeşitli mekaniği karıştırır. Dünya Haritası aracılığıyla nasıl ve nerede keşfedileceğini, karakterinizi, kilidini açtığınız menfaat sınıfları, featlar ve avantajlar aracılığıyla nasıl yükseltileceğinizi ve her adımda kötülüğün güçlerine nasıl savaşacağınızı seçersiniz.

Karakteriniz, kötü Demonaica'nın iç çemberi sızmış bir büyücüdür ve şimdi toprakları terörize etmek için kullandığı ölümsüzlüğün gücünü paylaşırsınız. Bu gücü ona karşı kullanarak, bir ayaklanma öncülüğünü ve nihayetinde ona ve uşaklarını getirmenin zamanı geldi, böylece gönderilebilir.

Gameplay birbirini tamamlayan iki mod arasında değişir: Karakter özelleştirmenin ve ekipmanınızın mevcut aşamanın taktiksel ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabileceği kısa, sıkıca tasarlanmış platform parçaları; Ve hızlı stratejik, birliklerinizi savaşmak, temizlemek, inşa, işe almak, çiftlik ve özel güçler kullanmak için sipariş ettiğiniz dünya haritası üzerinde döner. Demonaica ve orduları, kuvvetlerinizi doğrudan Dünya Haritası'nda sürdürürken, beş erinchmen'i platform parçalarında sizi yeniden ele geçirmek için gönderildi.

Anahtar fetürleri: Birlikte birleştirilmiş platform ve dönüş tabanlı strateji: Daha Dokunsal Savaş: Çok gelişmiş görseller: Odaklanmış oyun ark: Usule ilişkin olarak oluşturulan dünyalar: Co-op Multiplayer: Arcen tarzı bir tavşan deliğinin ne kadar derin olduğuna bakın: Uzman oyuncular için ekstra zorluklar: Orijinal oyunu ücretsiz alın!

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya üstü İşlemci: 1.6ghz CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1024 × 768 veya daha büyük masaüstü ekran çözünürlüğü Sabit Disk: 1 GB HD Boşluk
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ