A Vampyre Story Full İndir Oyun indir

Bir vampur hikayesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir Vampyre Hikayesi - Mona de Lafitte'nin Baron Showdy Von Kiefer'den kaçmasına ve Paris'e geri dönmesine yardım et.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sonbahar ay

Publisher: strateji ilk önce

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2008

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Bir zamanlar ...

DrawSylvania'nın eşit derecede kasvetli ülkelerindeki kasvetli bir kalenin duvarlarının derinliklerinde, genç, yetenekli Opera Singer Mona de Lafitte, Torment, Vampire Baron Showdy Von Kiefer tarafından esir tutulur. Shrowdy tarafından bir vampire dönüştürüldüğünden ve DraxSylvania'ya çarptığından, en büyük dileği Paris'e geri dönmek, şarkı kariyerine devam etmek, bir gün Paris Opera'da bir yıldız haline geldi.

Shrowdy bir gece boyunca geri dönmediğinde, sonuncusu kaçmak için bir fırsat görür. Froderick adında arsız bir yarasa olan tek arkadaş ve ihtişamıyla birlikte, hapishanesinden kaçtı ve Paris'e geri dönmeyi denemeye çalışıyor. Drawssylvania'dan, bazı garip nüfuslarla karşılaştığı ve hatta bazı yabancı zorluklarla karşılaştığı, Mona'nın sadece vampir doğasını kabul etmeyi, aynı zamanda avantajına edindiği yetenekleri kullanmak için de öğrenmesi gerekir.

Özellikler:

- Fatura Tiller tarafından oluşturulan ve yönetilen klasik bir nokta ve tıklama komik macerası.

- 2d 30'dan fazla elle çizilmiş yer

- Gerçek Zamanlı 3D 'Multi-Düzlem' kamera kullanılarak işlendi

- 25 karakterden fazla

- Mona'nın vampir yetenekleri ve kısıtlamaları ilginç oyunlar oluşturun

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 İşlemci: 1,6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256 MB RAM GeForce FX Nesil veya ATI Radeon 9500 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.O uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ