A Wizard’s Lizard Full İndir (v2.6.0) Oyun indir

Bir sihirbazın kertenkele full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir sihirbazın kertenkele - bir sihirbazın kertenkezi, Windows, Mac ve Linux için bir aksiyon rpg'inde ölüm güçlerini fethetmek. Güçlü silahlarla dolu, sürekli değişen zindanları keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kayıp on on yıl oyunları

Publisher: kayıp on decad oyunları

sürüm tarihi: 16 Haz, 2014

tür: rpg, eylem, macera

Bir sihirbazın kertenkağındaki ölüm kuvvetlerini fethetmek, Windows, Mac ve Linux için bir eylem rpg. Kötülük ordularını geri ödeyerken, değerli hazineye ve güçlü eşyalarla dolu, değişen zindanları keşfedin. Townsfolk şehrinizi geliştirmek ve bir sonraki trekinize zindana yardım etmek için kurtarın.

Zelda, Gauntlet'in efsanesinin hayranları ve ISAAC'ın bağlanması, bir sihirbazın kertenkacının retro-esnekli ikiz çubuk hareketini sevecektir.

Amberfall sihirbazı sonsuz yaşamın büyüsünü açtığında, ölüm onu ​​götürür. Şimdi onun sadık evcil hayvan kertenkele, onu kurtarmak için prosedür açıdan üretilen zindanları cesur olmalı!

Usta Life & Amp; ÖLÜM: Ölüm, ölülerin alanındaki sırların kilidini açmaya devam ettiğinizde ölümdür. Gizli eşyaları yalnızca ölmüş olanlar için erişilebilir ve dirilişin gücünü keşfedin. Dikkatlice bas, ölüler rahatsız edilmek istemiyor.

Kasabayı yeniden inşa edin: Kurtarma Townsfolk, ödülün artması için zindanlar boyunca hapsolmuş. Kasabanın demircisinin yeni silahları ve zırhları zanaat etmesine izin veren kayıp planları keşfedin.

Müzeyi geri yükleyin: Çalınan eserler ve efsanevi silahlar için ölüm alanını arayın. Bulduğunuz her ürün, ekran için müzeye geri döndürülür. Tüm güçlü silahları, efsanevi zırhı ve büyülü eşyaları kurtarabilir misiniz?

Favori Gamepad'inizi (Xbox 360 denetleyicisi dahil) tam 360 derece hareketi ve saldırı için kontrol edin.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ