Abalone Full İndir Oyun indir

abalone full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Abalone - Ünlü strateji oyununun yeni görünümünü keşfedin. Bu masa üstü oyunun amacı basittir: Rakibinizin mermerlerini tahtadan itin ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyunlar yukarı

Publisher: asmodee digital

sürüm tarihi: 23 Nis, 2014

tür: strateji, gündelik

Ünlü strateji oyununun en son baskısından esinlenilen yepyeni grafiklerle yeni sürümümüzü keşfedin. Abalone, altıgen tahtası ve siyah beyaz mermerleriyle bilinen yaklaşık 30 yıl boyunca en iyi oyunlardan biri olmuştur. Bu soyut tahta oyununun amacı basittir: rakibinizin mermerini tahtadan itin! Ancak dikkatli ol, ustalaşması kolay değil, bu yüzden senin hakkındaki fikirlerini tut ve mücadeleye çık!

Bir saldırı planı var ...

Rakibinizin mermerinin tahtadan itilmesi için bir saldırı planı oluşturun. Her turda, bir alanı 1, 2 veya 3 çizgili mermer ile herhangi bir yöne taşıyabilirsiniz. SUMITO konumundayken (yani, mermileriniz, her iki anneniz hem de rakibinizle temas halinde olduğunda), mermerlerlerini dışarı itebilirsiniz! Örneğin, bir veya iki beyaz mermer itmek için üç siyah mermer gerekir. Acele etmede hiçbir faydası yoktur; Zamanınızı almak ve her olasılığı düşünmek daha iyidir, çünkü bir aceleci hamle sizi kötü bir pozisyona sokabilir ve zaferin parmaklarınızdan kaymasına izin verebilir.

Anahtar fetürleri: Solo: Çok oyunculu: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Hollandaca'da bulunur.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Petium III 1GH veya eşdeğeri Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 32 mo DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 25 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP İşlemci: Petium IV 2GHz veya Eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 mo DirectX 9.0C uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 25 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ