Absolutely Goode Championship Full İndir Oyun indir

Kesinlikle Goodbe Şampiyonası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kesinlikle Goodbe Şampiyonası - mermerlerle gerçekçi bir yarış oyunu. Aktif olarak 15 farklı takıma karşı hızlı yarışlarda bir mermer pilot, rakiplerinizi şampiyonluk podyumuna yarışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Antonio José Corrêa

Publisher: anjo888

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2020

tür: yarış, simülasyon, rahat

Kesinlikle Goodbe Şampiyonası, yarıştığı için hızlı bir şekilde çalışan bir mermeri pilot olabileceğiniz bir oyundur, yokuş aşağı yuvarlayın, 10 farklı rayda yuvarlayın ya da sadece birbirlerine karşı rekabet eden farklı mermer takımlar için rahatlayın, izleyin.

Tüketici elektroniği devriminden önce ve binlerce, çoğunlukla insanların oynamak zorunda oldukları zar, kartlar, uçurtmalar, tekerlekler ve mermerler.

, başlangıçta, yuvarlak çakıl taşlarından başka bir şey yok, mermerler saatlerce saatlerce çok eğlenceli hale getirebildiler.

Zamanında, cilalı çakıl taşları, yıldız, çiçek, gözler ve şekerlerden bahsetmek için, renklerin ve iç desenlerin bir sonsuzluğunu ve iç kalıpların bir sonsuzluğuyla güzelce hazırlanmış cam toplarına yer verdi.

En eğlenceli ve zorlu mermer oyunlardan biri, oyuncuların saatlerce planlama, inşa etme, inşa etme ve ırk izlerini "takımlar için hazırlanıyor, çünkü" takımları için "takımları için hazırlanıyor, çünkü yerçekimi bitiş çizgisi.

21. yüzyıla hızlı ileri ve şimdi her yaştan insanların insanların bu tür yarışmaların videolarını oturabilir ve izleyebilir, ayrıntılı senaryolarda, birçok kez, yarışların sonuçlarını etkileyebilirler.

Kesinlikle goode şampiyonluğu size bu diliyorum.

Hızlı yarışlarda ve şampiyonluklarda 10 farklı yarış pistinde güzelce işlenen 16 mermerden herhangi birini aktif olarak pilot ya da sadece boşta bir olay başlatın ve birbirlerine karşı yarışan ekiplere, ilgi çekici bir tema şarkısı dinler.

Becerilerinize meydan okumak için en iyi zorluk seviyesini seçin ve kendinizi şiddetli bir rekabetle yüzleşmek için hazırlayın ... Bu mermerler etrafta dalga geçmiyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 6200 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 600 MB Mevcut alan Ek notlar: Donanım Desteği OpenGL 3.3 Çekirdek Profil

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8200M G Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 600 MB Mevcut alan Ek notlar: Donanım Desteği OpenGL 3.3 Çekirdek Profil
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
100
TELİF HAKKI İHLALİ