ADOM (Ancient Domains Of Mystery) Full İndir (v3.3.4.1) Oyun indir

Adom (gizemin eski alanları) full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Adom (eski gizemin eski alanları), şimdiye kadar yaratılan, bir hikaye, RPG, keşif ve yoğun stratejik ve şirin bir karışımla övünen en başarılı Roguelie oyunlarından biridir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thomas Biskup, Jochen Terstiege, Zeno Rogue, Krzysztof Dycha, Lucas DieGuez

Publisher: Thomas Biskup

sürüm tarihi: 16 Kas, 2015

tür: rpg, dönüş tabanlı, macera, strateji

Adom Hakkında

Adom (gizemin eski alanları), şimdiye kadar yaratılan, bir hikaye, RPG, keşif ve yoğun stratejik ve esnek bir mücadelenin parlak bir karışımına sahip olan en başarılı Roguelie oyunlarından biridir. Steam versiyonu, başarılar, zorluk seviyesi özelleştirme ve çeşitli oyun modları (örneğin, haftalık bir meydan okuma oyunu, bir keşif modu ve daha fazlasını kaydetme ve geri yükleyen bir hikaye modu gibi çeşitli Deluxe özellikleri ekler. Adom, 1994'ten bu yana gelişmiştir. 2012 yılında gelişimi, Indiegogo'daki son derece başarılı bir Crowdfundfundfunding kampanyası ile canlandırıldı, şimdi hem ASCII hem de grafik modları ile özgürce seçmenizi sağlayan grafiksel modlar sunmamıza izin verdi.

Adom, öncelikle, canlı şehirler, NPC diyalogu ve görevleri içeren ilk Roguelie olduğunun bilinmesidir, ancak karmaşık bir fantazi dünyasında zengin bir hikaye çizgisinden fazlasını sunar:

gizemin eski alanları hakkında

Anahtar fetürleri: Kasabalar, randomize zindanlar, element tapınakları, mezarlıklar, antik kalıntılar, kuleler ve diğer sırlar gibi yüzlerce yerde büyük bir oyun dünyası yarışların bir sürü ırklar (cüceler, drakelings, sis elfleri, tehlikeler, orklar, troller, ratllingler ve diğerleri) ve hatta daha fazla sınıf (savaşçılar, elementler, suikastçılar, kaos şövalyeleri, düelloları ve daha fazlası) sonsuz oyun stillerine izin veriyor Yüzlerce canavar ve eşya, çok gelişmiş rastgele özelliklere sahip Sizi lanetleme korkusu ile güç için şehvet dengelemeye zorlayan bir yolsuzluk sistemi (yolsuzluklar sizi yavaşça aşağılık bir canavara dönüştürür, ancak aynı zamanda insanlık dışı avantajlar sağlar - çoğu zaman) büyü, dualar, mindract, simya, işçiliği ve daha fazlası Düzinelerce görev ve dallanma hikayesi çizgileri Gerçekliğin kendisini değiştirebilecek çok sayıda çılgınca farklı sonlar (sadece kaosları uzaklaştırır ya da bir tanrıyı sürün, hatta kendiniz ve diğerleri daha fazla ölümsüz olun)!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: 800 × 600 Minimum Çözünürlük DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
98
TELİF HAKKI İHLALİ