Advanced Tactics Gold Full İndir Oyun indir

Oyun / 09 December 2015

Gelişmiş taktikler altın full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gelişmiş taktikler: Altın, herhangi bir strateji hayranı için benzersiz ve sonsuz tekrar oynanabilir bir wargaming deneyimi sunar. Gelişmiş taktiklerin muazzam başarısından çıkan: II. Dünya Savaşı, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VR Designs

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 12 Nis, 2011

tür: strateji, simülasyon, dönüş tabanlı

Aynı isimde ödüllü oyun motoruna dayanarak, gelişmiş taktikler: Gold, herhangi bir strateji hayranı için benzersiz ve sonsuz yeniden oynanabilir bir wargaming deneyimi sunar. Gelişmiş Taktiklerin En Muazzam Başarısından Binası: II. Dünya Savaşı, Gold Edition oyunculara daha güçlü bir oyun editörü, çok gelişmiş rastgele oyun motoru, birçok yeni özellik ve yetenek ve daha fazlası verir. Gelişmiş taktikler: Altın ayrıca güncellenmiş bir kılavuz ve sürekli değişen ve genişleyen WIKI, taze yenilenmiş bir senaryo bankası, oyun boyunca yeni grafikler, daha fazla birlik türü ve bazı yeni senaryolarla birlikte gelir. VR Designs, oyuncu geribildirimini dinlemek için de zorlaştı, bu yüzden gelişmiş taktikler: Altın ayrıca topluluk geri bildirimlerine dayanan birçok artımlı değişiklik ve gelişme ile birlikte geliyor!

Ama belki de gelişmiş taktiklerdeki en heyecan verici özellik: Altın, tekrarlanabilirlik için sınırsız potansiyeldir. Güçlü Mod Topluluğu, büyük ölçüde gelişmiş editöre sahip zengin senaryolar yaratabilecek ve doğrudan eyleme atlamak isteyen oyuncular, birçok yeni kural, eylem ve oyun mekaniği ile birlikte gelen çok gelişmiş rastgele bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirler.

Anahtar fetürleri: Çok Yönlü Motor - Gelişmiş Taktikler: Gold Motor, modern savaşlardan fantezi alemlerindeki çatışmalardan çok çeşitli savaşları modelleyebilir! Geliştirilmiş Senaryo Editör - Senaryo Editörü çok güçlüdür ve oyuncunun oyunun hemen hemen her türünü düzenlemesini sağlar. Genişletilmiş Rastgele Oyun Modu - Daha fazla birim türü, birim yakıt, iklimler ve mevsimler gibi birçok yeni özellik ve oyun mekaniği. Recon Bilgilerini paylaşabileceğiniz ve müttefikleri, müttefiklere de birimler, altıgenler ve araştırmalara ek olarak paylaşabileceğiniz diğer oyuncularla ittifaklar oluşturun! Saparyoları yükleme ve kaydetme, sırasını hesaplarken ve yürütürken AI olduğu gibi daha hızlıdır. Bir insana veya ai rakibine karşı oyun için 3 hatta Steven senaryoları, 3 Tom Weber Senaryosu: 39-45 Savaş'ta Dünya (sadece insan-insan), Pasifik Savaşı 41-45 (yalnızca insan-insan), Doğu Ön 41-45 Ayrıca, WWII'ün de dahil olduğu gelişmiş taktiklerle dolu olan 25+ mevcut senaryoların tepesinde.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1.5 GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 8MB Video Bellek Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ