Adventure Time: Finn and Jake Investigations Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

Macera zamanı: Finn ve Jake Araştırmaları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Finn ve Jake Araştırmaları bir macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Macera Time: Finn ve Jake Araştırmaları, kısır döngü yazılımı tarafından geliştirilmiştir ve Little Orbit tarafından yayınlanır. 20 Eki, 2015'te piyasaya sürüldü.

Ne zaman? Bir davayı kırmanın zamanı geldi!

Macera zamanı: Finn ve Jake soruşturmaları tamamen yeni, hikaye odaklı bir grafik macera oyunudur. Garip şeyler, OOO'ların ülkesinde (yine de normalden daha fazla yabancı). Neyse ki, finn ve jake durumda. Bu gizemli macera, dedektif becerilerini, ipuçlarını aradıkları, tanıkları sorguladıkları ve günü kurtarmak için kanıtları bir araya getirdikleri için teste getirecek. Yol boyunca birkaç goons bırakmaları bile gerekebilir, ancak Finn ve Jake soruşturmalarının başa çıkamayacağı hiçbir şey değil!

Anahtar fetürleri:

    • Her biri ayrı bir bölüm oynayan (şovunuzun kendi kişisel bölümünüz gibi), OOO ülkesinde ayarlanan beş vaka yoluyla yolunuzu sleuth. • İlk defa ilk kez macera zaman karakterlerini ve tanıdık konumları görün. • Envanter nesneleri ve Jake'in şekil değiştirme yeteneklerini kullanarak yaratıcı olarak bulmacaları ele alın. • Evildoers, çeşitli benzersiz kılıçlar ve Jake'in harika saldırı formları kullanarak Finn olarak savaşın.

    Minimum:

      OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU (herhangi bir Core 2 Duo veya AMD X2 veya daha iyi) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Gölgeli Model 3 veya daha yüksek olan 512 MB ekran kartı (AMD Radeon 4350 veya NVIDIA GeForce 7900'e eşdeğer performans) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 6 GB mevcut alan Önerilen:
24
TELİF HAKKI İHLALİ