Adventures of Isabelle Fine: Murder on Rails Full İndir Oyun indir

Isabelle'in Maceraları İnce: Raylar Üzerinde Cinayet Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Isabelle'in Maceraları Güzel: Raylar üzerinde cinayet. Klasik macera oyununda eğlenceli ve garip bir al.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gizli orman oyunları

Publisher: Gizli Orman Oyunları

sürüm tarihi: 9 Tem, 2019

tür: macera, Visual romel, Sci-Fi, bulmaca

isabelle iyi; Bir uzay hareketi, zaman seyahat eden zaman, boyut atlama akıllı ağız ilk macerasında kapalı. İlk olarak, "Belgelenmiş," macera en azından, şimdiye kadar bir ton macerasına sahipti. Bu yeni macera tıpkı başka biri gibi olmalı, bazı hayatları kurtarmalı, evreni kurtar. Basit, ama işler planlandığı gibi gitmiyor. Hiç mi?

Isabelle'in hiç karşılaşmadığı bir kötülük onu bulur ve onu durdurmaya çalışır, onu yakalayın. Isabelle ve eşi Conway, bu kötü yaratıkların gizemini çözdüklerinde, bazı yaşamları ve belki evreni kurtardıkları için çalışmalarını onlar için keser.

Gameplay

Isabelle'in Maceraları İnce: Raylardaki cinayet ağır bir şekilde hikaye, karakterler, klasik macera mekaniğine ve bazı basit bulmaca çözümü üzerine odaklanıyor. Bazen büyüleyici, bazen saçma, bazen komik ve her zaman biraz garip.

Gizli orman oyunları

Gizli orman oyunları 2019 yılının başlarında kuruldu. Bu, bir işsiz bulmuş ve kendi başına vurmaya çalışıyor olan bir Crotchety eski oyun geliştiricisinin klişe hikayesi. Solo Indie olarak baştan sona bir oyun alabileceğimizi kanıtlamak için Isabelle'a ihtiyacımız vardı. Isabelle ve şimdiye kadar resepsiyonla gurur duyuyoruz ve gelecekte size daha fazla başlık getirmek için heyecanlıyız.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit / 64-bit) İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz Eşdeğer veya Daha Hızlı İşlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1024 x 768 piksel veya daha yüksek masaüstü çözünürlüğü Depolama: 750 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ