Aeon Full İndir Oyun indir

Aeon free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. AEON - Zamanı kontrol eden antik Yunan mitolojisinde ilkel bir Tanrı, Sanal Dünyada ve Amp; "Matris ve AMP;"; ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illusion Ranger

Publisher: illusion Ranger

sürüm tarihi: 22 May, 2017

tür: eylem, macera, vr, rahat, simülasyon, rpg, korku, bilim-Fi, hayatta kalma, atıcı

Aeon, HTC Vive / Window MR / Oculus Touch için bir VR atış oyunudur. Hikaye çizgisini unut, bu Aeon tüm eylem dolu mücadele ile ilgili. Oyuna sırtınızda bir çift keskin kılıçla başlarsınız, ayrıca iki ağır kalibreli tabanca ve sonra düşmanı öldürmek size kalmıştır! Mücadele animasyonu, inanılmaz bir zaman çözgü çekim yeteneği ile hayata geçirilir. Tıpkı yavaş hareketli mücadele sahneleri olan tüm bu lastik filmler gibi. Bu sanal gerçeklikte aynı şeyi yapabilirsiniz. Mermi yenilenmesi için soğumuz bir süre yoktur, ancak silahlarınızı ne kadar fazla ateş edersiniz veya ellerinizi hareket ettirirseniz, daha hızlı zaman geçecektir. Genel olarak, hareket ettiğiniz daha yavaş, daha yavaş zaman akar. Bu, oyunun yavaş bir hareket olmasını sağlar, ritim gibi film! Bu yüzden vücudunuzu kontrol edin, sabit olun, düşmanınızın eylemlerini dikkatlice gözlemleyin ve atışı kullanın.

Çok fazla zor işimiz ve odak noktamızın tadını çıkarmanız için bu sanal gerçeklik oyunu yaratmaya başladı. Umarız, dünyayla etkileşime girerken ve sizi düşmanı öldürmenizi sağladığımız silahları kullanırken eğlenirsiniz. İşte özelliklerin listesi:

- Şimdi tüm vücudunuzu VR oyunda görebilir ve isterseniz dans edebilirsiniz. Teknolojimiz, diğer vücut hareketlerinizi hesaplamak için kulaklık ve denetleyici konumunuzu kullanacaktır. Vücudunuzu çok önemli görebilmeyi düşünüyoruz.

- düşmanların tepkilerine çarptıklarında çok fazla çaba harcıyoruz. Düşmanın farklı bir bölümünü farklı mesafelerden çekerseniz, çok farklı tepki verecekler. Ayrıca, her şeyi parçalara ayırmak için kılıçlarınızı kullanmanıza olanak sağlayan son derece etkili bir gerçek zamanlı kesme sistemi yaptık.

- TouchPad'inizle hızlı teleport lokomotion ekledik. TouchPad'inize basarak şimdi herhangi bir yöne ışınlayabilirsiniz.

- Fiziksel reaksiyonlara çok fazla ayrıntı yaptık. Mermi kabukları etrafa sıçrayacak ve yeterince hızlı iseniz onları yakalayabilirsiniz. Bir düşmanın roketini tersine çevirebilir veya parçalara ayırabilirsiniz. Silahınızı mermi engellemek veya kesmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bir roketin kabuğunu kollarınızda tutabilirsiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Win7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 8000 MB RAM Grafikler: NVIDIA 970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2000 MB Mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE & AMP; Oculus dokunma

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Win7 İşlemci: i7 Bellek: 8000 MB RAM Grafik: NVIDIA GTX 980 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2000 MB Mevcut alan Ek notlar: HTC VIVE & AMP; Oculus ev
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
39
TELİF HAKKI İHLALİ