Aeon of Sands – The Trail Full İndir (v1.5) Oyun indir

Sands Aeon - Trail full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kumların Aeon - Trail, insanları yiyen tehlikeli bir şekilde pikselli bir çöl dünyasında belirlenen ve şehir katipleri için bir tadı olan kıyamet sonrası bir RPG'dir. Bu arada, sen bir şehirsin ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: İki bit çocuk

Publisher: İki bit çocuk

Çıkış tarihi: 4 Aralık, 2018

tür: rpg, bulmaca

Sands Aeon - Patik, kıyamet sonrası bir çöl dünyasında rol oynama oyunudur. Keşif oyunlarını kendi doğrusal olmayan hikaye maceranızı yarattığınız klasik oyun kitaplarıyla birleştirir.

Oyun, aniden rahat evinden korkunç, sonsuz bir çölde atılan hoş, sonsuz bir çölde atılan hoş bir Slacker'ın yanlış sahiplerini takip ediyor.

Keşfedilmek isteyen olaylar, bulmacalar ve sırlarla dolu bir dünyaya hazır olun!

Bu temelde zindan taraması içeren kendi maceranızı seçin!

Ayar

Kinami dev ağacı, hikayenin geliştiği bir kum denizinde nadir ve değerli bir barınak, ve devasa gövdesi ve dalları sert bir insanın bütün bir şehri inşa ettiği, Pantella.

kahramandan çıkıyor!

SetRani, hikayenin ana karakteridir: boşuna ve sakar, Kinami ağacını iyi sağlıkta tutan genç erkeklerden ve kadınlardan biridir.

Anahtar fetürleri: Yolunuzu seçin ya da kör bir şekilde dolaşın! Doğrusallığın senin arkadaşın olmasına izin ver! Tekrar oynayın! Her yerinde farklı yapın ve yine de medeniyeti sabotaj yapmayı başarır! Yarın yokmuş gibi büyük çöl seyahat! Magic ile oynayın, bu da sizin için diğerleri için en çok tehlikelidir! Birden fazla uçla yüz ve daha sık, kendiniz! 20 konum ve keşfedilecek 60'tan fazla lazım ve zindan 140'dan fazla diyalog Tamamen elle çizilmiş 2.5D çevre, 240 çizilmiş resimler 2 karaktere kadar Partiye göre partinize katılabilir Her karakterin kişiliği, hikayenin sonucunu etkiler ve yeni yollar açar

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya 10 (64 bit) İşlemci: 1.3 GHz Intel Core I3, çift çekirdekli veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Grafik Kartı Destekli OpenGL 2.1 + / GLSL 1.40+, 1 GB Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek Notlar: Optimum bir oyun deneyimi için 3 düğmeli bir fareye ihtiyacınız var.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya 10 (64 bit) İşlemci: 3.0 GHz Intel® Core ™ i5 veya daha iyisi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Grafik Kartı Destekleyen OpenGL 2.1 + / GLSL 1.40+, 2 GB Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek Notlar: Optimum bir oyun deneyimi için 3 düğmeli bir fareye ihtiyacınız var.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ