Aerofly FS 2 Flight Simulator Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 August 2016

aerofly fs 2 uçuş simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aerofly fs 2 uçuş simülatörü https://igg-games.com/wp-content/uploads/2016/08/aerofly-fs-2flight-simulator-torrent-download.jpg.

aerofly fs 2 uçuş simülatörü PC oyunu genel bakış:

Aerofly FS 2 uçuş simülatörü iPacs tarafından geliştirilmiştir ve yayınlanır. 21 Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

aerofly FS 2, eklentiler için açık bir sonraki nesil uçuş simülatörüdür ve gerçekçi uçuş fiziği, son derece detaylı uçak ve çarpıcı, fotoğraf gerçekçi manzaralarında yüksek bir değer belirler. Dünya çapında yükseklik verileri ve hava görüntülerinin kapsamı Aerofly FS 2. ile birlikte bulunur. Aynı zamanda, Aerofly FS 2, sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve neredeyse hiç eğitim süresi gerektirmez.

Anahtar fetürleri:

  Son derece detaylı ve etkileşimli 3D kokpitleri Gece zamanında ayarlanabilir kokpit aydınlatma Gerçekçi uçuş fiziği Uçmanın temellerini öğrenmek için etkileşimli uçuş okulu Amerika Birleşik Devletleri'nin güney batısında yüksek çözünürlüklü hava görüntüleri ve 150'den fazla havaalanı Dünya Çapında Yükseklik ve Hava Görüntüleri

  aerofly fs 2 uçuş simülatörü full ücretsiz indirmek nasıl:

  Yeni sürümü yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Aerofly FS 2 uçuş simülatörü PC'de full ücretsiz indir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  aerofly fs 2 uçuş simülatörü için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

  Minimum:

   OS: Windows 7'nin 64bit sürümleri, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli CPU 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 uyumlu 3D grafik kartı en az 1 GB RAM ile Depolama: 35 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Önerilen:
    OS: Windows 7'nin 64bit sürümleri, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Quad Core CPU 3.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: En az 2 GB RAM ile OpenGL 4.0 uyumlu 3d grafik kartı Depolama: 40 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
    İndirme Linkleri
23
TELİF HAKKI İHLALİ