AFFECTED: The Manor Full İndir Oyun indir

Etkilenen: Manor full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Etkilenen: Manor - Etkilenen üçlemenin ilk bölümü şimdi HTC VIVE için buharda mevcuttur. Etkilenen en iyi sanal gerçekliklerden biri olarak kabul edildi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fallen Planet Studios

Publisher: Fallen Planet Studios

sürüm tarihi: 3 Eki, 2017

tür: vr, korku

Etkilenen üçlemenin ilk bölümü şimdi HTC VIVE için buharda mevcuttur.

Etkilenen, bugüne kadarki en iyi sanal gerçeklik deneyimlerinden biri olarak kabul edilmiş ve bugüne kadar 200 milyon YouTube isabet ve dünya çapında sayısız özelliğe sahiptir. VR'deki en popüler korku deneyimi artık buhar için kullanılabilir.

"Etkilenen: Manor", en son Nesil VR Kulaklıklar için yerden tamamen elden geçirildi. Bu sadece bir rutin atlama korkuları koleksiyonu değildir, ancak sanal gerçekliğin güçlü yönlerini kullanmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi ortaya çıkan olay ve ortamlar.

İki güzergah ve dört alternatif uçtan oluşan bir seçenek ile ... onu yapabilir misin!

Manor uzunluğu, ortak bir deneyim olmak için mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Hiçbir yükleme nokta kaydetme ya da bir oyunun "belirli" bir bölümüne arkadaş edinme. Sadece kulaklığın üzerine kayış ve arkadaşlarınızın ve ailenizi "manor" gezinmeyi izlemenin tadını çıkarın.

etkilenen: burada başladığı yer

"Etkilenen", Oculus Rift DK1 için VR'nin ilk günlerinde bir demo olarak serbest bırakıldı. Kısacası, ancak şüpheli, ses ve aydınlatmanın akıllıca kullanımı, en üst noktadan ve en çok oynanan Oculus Rift Demos'tan biri olan deneyimi bugüne kadar yaptı.

"Etkilenen: Manor", mümkün olduğunca sürükleyici olarak tasarlanmış bir VR deneyimi sunmak için bu formülde inşa eder.

Her şeyin kontrolünü ele geçiriyoruz!

Geliştirme sırasında, bir anahtarı bulmak veya ilerlemek için bir bulmacayı çözmek gibi sakar VR Mekaniğini ve Obstrüktif Oyun Troplarını kaldırarak, oynatıcı dünyamıza tamamen daldırılacak. Oyun mekaniğini minimumda tutmak aynı zamanda oyuncunun oyun arka planı olmayan oyuncuları, deneyimimizin tadını çıkarmak için, anlamımızın "Etkilenen: Manor" oynayabileceği anlamına gelir.

"Etkilenen: Manor" gelişimi sırasında birçok korku oyunu oynanırken, ekip de yaratmak istediğimiz VR deneyimine daha yakın olduğunu hissettiğimiz bir dizi canlı eylem korku yürüyüşünü de ziyaret etti. Hızlı bir şekilde gerçekleştiğini kontrol etmedikleri, yalnızca oyuncunun kaygısını ve sonra neyin geleceğinden korktuğunu öğrendik.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: i5 Bellek: 2024 MB RAM Grafikler: GTX 970 Depolama: 1200 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: i7 Bellek: 4048 MB RAM Grafikler: GTX 970 Depolama: 1200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
38
TELİF HAKKI İHLALİ