AFTERBURN Full İndir Oyun indir

Afterburn full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Afterburn - günlük hava mücadelenizin dozu. Süper alımı kolay, minimum gereksinimler ve canlı görseller. Uçağınızı kurun ve harekete geç!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MorfeoDev

Publisher: MorfeoDev

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2019

Tür: İşlem, Simülasyon, Atıcı, Sci-Fi

Özetle

Denetleyici Desteği

Oyun fare ile iyi çalışıyor. Xbox denetleyicileri kutudan desteklenir. Diğer denetleyiciler, buhar girişi kullanılarak desteklenir, ?

Bu kılavuz

Daha fazla bilgi için ve kontrolleri reddetmek istiyorsanız (oyunda isyan yok).

Geliştiricinin notu

Muhtemelen bundan ve önceki oyumdan söyleyebileceğiniz gibi,

Öfkeli melekler

, uçmayı severim. Ayrıca, alması kolay ve sadece birkaç tuş vuruşu ile sizi harekete geçiren ve sizi düzeltmeyi kolaylaştırmayı da severim.

Ayrıca, bir SU-35'i bir kobra yaparken ya da filmin gizliliğini izlemek kadar eğlenceli olduğu bir uçuş sim bulmak zordur.

ve benden sonra yapmaya çalıştığım şey budur: Süper hızlı arcade hava savaşı. Umarım benim kadar zevk alırsınız.

Anahtar fetürleri: Almak kolay. İhtiyacınız olan tek şey fare veya iki düğmeyle tek bir çubuktur. Günlük mini kampanya. Her gün görevler sonuncusundan biraz farklı. Basit uçak kurulumu. 27 Oyun stilinizi ağırlamak için olası kombinasyonlar. Arcade eylemi. Yapabildiğiniz kadar puan, lider tablolarda yarışın. Harekete geçmek için hızlı. Derin bir hikaye yok ya da cutscenes geçirecek, sadece dogfights. Hızlı kurulum. Minimum gereksinimler ancak canlı görseller.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel® HD Grafikler DirectX: Sürüm 10 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ