Age of Gladiators II: Rome Full İndir (v1.3.21) Oyun indir

Gladyatörlerin yaşı II: Roma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gladyatörlerin yaşı II: Roma, antik Roma'daki kanlı gladyatör oyunlarının yüksekliğinde tek oyunculu bir strateji / yönetim simdir. Savaşçılarınız düzeyde arttıkça ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Creative Storm Entertainment

Publisher: Creative Storm Entertainment

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2018

Tür: strateji, rpg, yönetim, simülasyon, dönüş tabanlı

Gladyatörlerin Yaş II: Roma, Antik Roma Cumhuriyeti Alacakaranlıkta yer alan tek oyunculu bir strateji oyunudur; Gladialorial oyunların popülerliklerinin boyuna yaklaştığı şiddetli ve öngörülemeyen bir zaman.

Potansiyel beklentiler için kıtanın keşfedilmesi için İzciler Kiralama - Gladyatörlerinizi işe aldıktan sonra, onları savaşa sokarken morallerini ve kişiliğini yönetmeniz gerekecektir. Destek personelini işe almak, gladyatörünüzü yükseltin, ödülleri toplayın, araştırma teknolojilerini, yan görevleri ayırın ve her gün büyüdükçe ludusunuzun zenginliğini ve itibarını yönetin.

Savaşçılarınız savaşlar kazanırken ve düzeyde arttıkça, yeteneklerini özellik, silahlar ve uzmanlık noktalarıyla nasıl odaklanacağınıza karar vermek size bağlı olacaktır. Roma'nın Grand Coliseum'da rekabet etmek için yeterince şöhret elde etmeden önce, imparatorluğun çeşitli şehirlerini ilerleten diğer oyun içi sahipleri ile rekabet edin, ticaret yapın ve etkileşime girin.

Anahtar fetürleri: Gladyatörlerinizi, dövüşlerin yüzlerce farklı sonuç alabileceği yeni 3D izometrik dönüş tabanlı savaş sistemi ile kontrol edin. Farklı savaş stilleri ve yetenekleri kullanmak - benzersiz etnik yetenekleri, fiziksel istatistikleri artıran tuzlar ve bandajlar, stim tuzları ve daha fazlası gibi özel ekipman kullanın. İşleminizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tam özelliklerinize bir ludus inşa edin. Hastaneler, bağışlar, paspaslar, kışlalar, zumuralar, atölyeler ve daha fazlası. Gladyatörler kendi dinamik olarak üretilen fiziksel özellikleri, sınıfları ve kişilikleri ile doğarlar. Gladyatörünüzü mümkün olan en yetkin öldürme makinesine şekillendirmek size kalmıştır. Gladyatörleriniz yükselirken, özniteliklerine, silahları eğitimi ve uzmanlığına harcamak için puan kazanırlar. Uzmanlık, savaşçınızı uygun güçlü yönlerine göre oluşturmanıza ve özelleştirmenizi sağlar. Silah eğitimi, gladyatörünüzü belirli bir silahla uzmanlaşmanıza olanak sağlar. Gladyatörlerinizin fizikselliği, onların asal veya düşüşünde olup olmadıklarına bağlı olarak yaşla birlikte artacak veya azalır.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: Çift çekirdekli 1.8GHz veya eşdeğer işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 760 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ