Agent girl Full İndir Oyun indir

ajan kız full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ajan kız, bir RPG süspansiyonu şifre çözme oyunudur. Kahramanaya, bir üniversite öğrencisinden, mükemmel bir ajana dönüştürülen, çeşitli aralarındaki komploların altını çizen ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BCD Game, Tao Game Studio

Publisher: BCD Game, Tao Game Studio

sürüm tarihi: 24 Şub, 2018

tür: gündelik, macera, rpg, strateji, eylem

2039'da, küresel enerji kaynakları son derece kıt olmaya başladı ve her türlü kaynak tükenmek üzere. Sonuç olarak, tüm uluslar ittifaklar oluşturmaya başladı ve aralarında bir enerji savaşı başlatmaya başladı.

Savaş zamanlarında, Üçüncü Dünya Savaşı'nın patlamasını önlemek için, dünya barışının bakımına adanmış bir yeraltı gizemli organizasyon öne çıkmıştır. Bu ☆ kırmızı yıldız organizasyonu ☆.

Organizasyon, "ajanlar kızlar" yetiştirmek için bir plan geliştirdi, mükemmel potansiyele sahip bir grup kız seçti ve gizli görevler gerçekleştirmeleri için eğitti.

Seçilen her kız, dünya barışını korumak için yaşam boyu bir misyonudur ve organizasyon onları en iyi kadın ajanlara dönüştürür.

Oyun Özellikleri:

Çalışma yöntemi:

1. fareyi veya klavyeyi ↑ ↓ ← →: yukarı, aşağı, sol, sağ.

Anahtar fetürleri: Oyuncular, her türlü şifre çözme, gelecekteki dünyada güzel bir küçük kızı çalıştırmaları gerekir. Her şifre çözme işleminden sonra, bir sonraki seviyeye gidebilir ve yeni sahneyi keşfedebilirsiniz, aynı zamanda hikaye devam edecektir. Ticaret kartları (yakında)

Minimum: OS: Win XP / Win 7 / Win 8 / Win 10 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses

Önerilen: OS: Win XP / Win 7 / Win 8 / Win 10 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ