Agent Walker: Secret Journey Full İndir Oyun indir

Ajan Walker: Gizli yolculuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ajan Walker: Gizli Yolculuk - Dünyayı kurtarmak için kaderin mızrakını bulun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Brave Giant Ltd

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 1 Eylül 2016

tür: gündelik, macera, gizli nesne, bulmaca, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

"Enigmatis" ve "Grim Effends!" ın yaratıcılarından inanılmaz bir gizli nesne bulmaca macera oyunu

savaşın kargaşasının ortasında, İttifak, Ajan Walker'a, en yüksek öneme sahip bir misyonunu verdi - Sinister bir düşmanın savaşın gelgitini çevirmek ve dünyayı fethetmek için doğaüstü gücünü kullanabileceği !

Eşsiz bir savaş ayarı ile gizli bir nesne gizemli oyunu oynayın!

Yıl 1942'dir ve Avrupa alevlerdir. Grim savaşının ortasında, kaderin mızrakları olarak bilinen mistik bir eser keşfedildi ve savaşın kaderini değiştirme gücüne sahip olduğuna inanılıyor.

35'i keşfedin El Savaşı Yırtık Avrupa!

Bazıları, mızrakların hayattan daha büyük bir efsaneden başka bir şey olmadığına inanıyor, ancak hiçbir tarafı paranormal gücünü kovma hatasını yapmak istemiyor, bu yüzden relic hakkında gerçeği ortaya çıkarmak için umutsuz bir yarış.

Anahtar fetürleri: 20'den fazla el boyaması gizli nesne sahnesini keşfedin! 35 Şaşırtıcı Savaş Yırtık Yerleri Bekliyor! Bir askeri araç koleksiyonu toplayın! 16 başarının kilidini açarak usta olun! 25 zihin bükme mini oyunları tamamlayın!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ