Agents of Mayhem Full İndir (FULL UNLOCKED) Oyun indir

Mayhem Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mayhem'in ajanları, en son açık dünya, üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.

Mayhem PC'nin ajanları Game Genel Bakış:

Mayhem ajanları, derin gümüş iradesi tarafından geliştirilmiştir ve derin gümüş tarafından yayınlanır. 15 Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü.

Mayhem'in ajanları, Saints Row Franchise'ın yaratıcılarından en yeni açık dünya, üçüncü şahıs aksiyon oyunudur!

Mayhem'in ajanlarında, yalnızca Lejyon ve Gizemli Liderleri, Morningstar olarak bilinen gölgeli bir süper-kötülük örgütüne karşı engelli olmayan bir operasyon yaptınız.

Şeytanın gecesi küresel saldırıların ardından, dünyanın şehirleri Lejyon'un bakanlıkları tarafından tutulur, yedi ölümcül günah için adlandırılan güçlü kötü adamlar grubudur.

Seul, Legion'un çılgın bilimcilerinin kişisel alanı, GRIDE'NUN BAKANLIĞI U2013 Doktor Babylon ve Rogue'in kötü adamların desteklenmesi galerisidir.

Kendi kendine özgü bir görünüm, kişiliği, silahları ve becerilerine sahip olan çeşitli süper ajanlar U2013 olarak oynarsınız. Legion Operative'ları ve aşağılık planlarını dünyayı ele geçirmek için gezinmek için Seul şehrini keşfedin.

Mayhem'in ajanlarının ne istediğini yapmaları için bir lisansı var, bu yüzden ajansı büyütmek için ne gerekiyorsa ve sonuçta Lejyonu yenmek için ne gerekiyorsa yaptıkları sürece.

Mayhem ajanları nasıl yüklenir full ücretsiz indir:

1. MAYHEM PC oyununun full ücretsiz indirme ajanları burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• Mayhem dolu kilidi açılmış torrentin bağlantı ajanları:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Özü.
3. Mayhem'in kırılmış durumda ajanlarını bekleyin.
4. Oyun oyunu.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
(indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Mayhem yükleme ajanlarının nasıl kurulacağı hakkında talimatlar PC'de:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

Mayhem Acenteleri için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

Minimum: OS: Windows 7/8/10 64bit İşlemci: Intel Core I3-3240 veya üstü / veya AMD eşdeğeri Bellek: 8192 MB RAM Grafikler: GeForce GTX 750 TI veya Üst / veya AMD eşdeğeri Depolama: 38 GB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 64bit İşlemci: Intel Core i5-4670k veya üstü / veya AMD eşdeğeri Bellek: 12288 MB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 veya üstü / veya AMD eşdeğeri Depolama: 38 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

46
TELİF HAKKI İHLALİ