AI War: Fleet Command Full İndir Oyun indir

AI Savaşı: Filo komutu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. AI Savaşı: Filo komutu - & amp; "kurtuldunuz. Çok sayıda sayılırsın. Kazanmalısın. & Amp; " Bunlar senin siparişlerin. İnsanlık, savaşını çoktan savuşturdu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcen Games, LLC

Publisher: Arcen Games, LLC

sürüm tarihi: 21 Eki, 2009

Tür: Strateji, RTS, Sci-Fi, Kule Savunma, Simülasyon

"kurtuldunuz. Çok sayıda sayılırsın. Kazanmalısın. " Bunlar sizin siparişlerinizdir.

İnsanlık, makinelere karşı savaşını çoktan savuşturdu - ve kaybetti. AI Ölüm Kadraları, her gezegenin ve her solucan deliğinin üzerinde durduğunda, kalan birkaç insan yerleşimi, yörüngede kabarcıklarda tutsak tutulur ve AI'ler dikkatlerini galaksiyeden uzakta, uzaylı tehditlere veya bilinmeyen fırsatlara dönüştürdü.

Bu dikkatsizlik bizim tek umudumuzdur: AI Central Komutanlığı tarafından bile fark edilmeyecek olan küçük bir direniş, hayatta kaldı. Bunlar komuta edeceğiniz güçler. AI alt komşuları, sizi gördüklerinde ölüme karşı savaşacak - ama fırsat parıltınız, bu alt komutaları çok geç olana kadar tehlikeye karşı tehlikeye sokmadan bu alt komutaları sessizce alt birleştirerek geliyor.

sizin lehinize bir kaç şey var. Gemileriniz çok daha hızlı. Savunma ve madencilik çıkışlarını otomatikleştirmek için güvenli AI rutinleriniz var. Tamamen üretilmiş insansız savaşçıları saniyeler içinde çalkalayabilen üretim teknikleriniz var. Asla birkaç bin kişinin on binlerce ondan fazla olması, ancak dikkatli bir strateji aracılığıyla, bir şekilde ağır korunmuş AI çekirdeklerine ulaşıp yok etmelisiniz.

Galaxy'ye girin, AI teknolojisini çalın, uçlarınıza ulaşmak için bu gezegenleri yeniden yakalayın ve insanlık kalıntılarını kazandırır. Ancak kendinize çok fazla dikkat edin ve AI Overlords'ın tamamı çökmeye gelecek.

OS: Windows XP SP2 veya üstü İşlemci: 1.6GHz CPU (2,4 GHz önerilen, çift çekirdekli ev sahibi için şiddetle tavsiye edilir) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Grafik kartı 1024 × 1024 dokuları desteklemelidir (en fazla 32 MB ve up grafik kartı DO), 1024 × 768 veya daha büyük (32 bit renk önerilir) Sabit Disk: 300 MB Multiplayer: Çok oyunculu için gerekli genişbant internet bağlantısı veya LAN.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
52
TELİF HAKKI İHLALİ