Air Marty Full İndir Oyun indir

air marty full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Air Marty - Experience 64 Express Mini oyunların bir ağında 64 sonları ve elle çizilmiş sanat eseri, Marty'nin aile tatilinin tadını çıkarmak için Dang OL 'en iyisini yapıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Myles Jorgensen

Publisher: DIPSTER Productions LLC

sürüm tarihi: 17 Kas, 2019

tür: casual

Marty ve ailesine bir yaşam süresinin tatili üzerine katılın!

Anahtar fetürleri: Hepsi hikayede yeni bir şubeye yol açan çok sayıda mini erkek. 64 Hepsini çeşitli el yapımı sanat stillerine sahip sona erdi. Duyguların bir roller coaster! Heyecan verici "Azayolu" Oynanışı Her hikaye şubesi ile sadece dakika süren herkesi burada bir SpeedRunner yapar! Her Twist ve Dönüşte Whackky Karakterlerin Atışı!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows XP Service Pack 3 veya daha yeni İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Grafik kartı sürücülerinizin en son sürümü Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ek notlar: bir HTML5 uyumlu tarayıcı (aşağıya bakınız)

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En son sürücülere sahip bir NVIDIA veya AMD grafik kartı. Düşük performans, stabilite ve özellik seti nedeniyle Intel grafik cipsi kullanarak herhangi bir donanımdan kaçınmanızı öneririz. Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ek notlar: bir HTML5 uyumlu tarayıcı (aşağıya bakınız)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ