Airline Tycoon Deluxe Full İndir Oyun indir

Oyun / 26 December 2015

Havayolu Tycoon Deluxe full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Havayolu Tycoon Deluxe, gerçek zamanlı olarak devam eden komik bir ekonomi simülasyonudur ve size bir havayolu için tam sorumluluk verir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spellbound AG

Publisher: Handygames, Black Forest Games

sürüm tarihi: 1 Ağu, 1998

tür: Simülasyon, Yönetim

Havayolu Tycoon Deluxe, gerçek zamanlı olarak devam eden komik bir ekonomi simülasyonudur ve bir havayolunun tam sorumluluğunu üstlenir.

Bununla birlikte, komik komik tarzdan veya dahil edilen şakalardan kanmayın: çeşitli görevler talep edilmektedir ve rakipleriniz, tekerleğinizde bir konuşmayı koymak için bir tuzak belirleme şansı asla kaçırmayın.

Yetenekleriniz sürekli olarak Havayolu Tycoon Deluxe'u oynarken test edin: uçaklarınızı kapasiteye kullanabileceksiniz ve bazı karlı kiralama uçuşlarını arsa? Kazançlı zamanlanmış uçuşlar için rotalar kurabilir misiniz? Uçaklar milyonlarca maliyeti; Hisse fiyatını arttırabilecek ve menkul kıymetlerin verilmesiyle yeterince fon elde edebilecek misiniz?

Mühendis olarak rolünüzde yeni uçaklar inşaatı için ayağa kalkar mısınız? Rakiplerinizin aldatıcı saldırılarından kaçınabiliyor musunuz? Bu sıradışı mücadeleyi kabul edin ve havayolu tycoon ile sanal defne kazanın. Deluxe sürümü, yeni fırsatların yanı sıra 20 yeni havaalanı var. Yeni başlayanlar için olduğu kadar profesyonel tycoons için ilginçtir.

Anahtar fetürleri: Komik tarzda komik ekonomi simülasyonu Havaalanı tesislerinde hareket etme eylemi ve özgürlük özgürlüğü ve 30'dan fazla yerde ziyaret edilecek Yönetimin tüm bölümlerinin kontrolü: uçakların satın alınması ve bunların donanımları, finansman ve borsa listesi, güzergahların planlanması ve sipariş kitapları, personel, pazarlama ve bakımın yanı sıra diğer birçok detay Kolayca kendi uçaklar inşaatı ve bunları internette paylaşma fırsatı Yarışmacıların saldırılarına karşı ek güvenlik önlemleri veya kendinizin yarışmacılarını kullanın 4 oyuncuya kadar yerel ağlar için uyumlu

Minimum: OS: Windows 98 / Me / 2000 veya XP İşlemci: 133 MHz işlemci Bellek: 32 MB RAM Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: ses kartı (% 100 Soundblaster uyumlu)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
24
TELİF HAKKI İHLALİ