Airport Madness 3D Full İndir (v1.402) Oyun indir

Oyun / 04 July 2016

Havaalanı Madness 3D full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Havaalanı Madness 3D - Bu, bir kontrol kulesi perspektifinden oyuncuların 3 boyutlu bir hava trafik kontrol deneyimi sunan, oyuncuların yedinci versiyonudur..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Big Fat Simülasyonları Inc.

Publisher: Big Fat Simülasyonları Inc.

sürüm tarihi: 25 Mayıs 2016

tür: macera, simülasyon, yönetim, gündelik

Mide Savaşları'ndan kaçının!

Havaalanı Madness'in yedinci versiyonu, oyunculara bir kontrol kulesi perspektifinden 3 boyutlu bir hava trafik kontrol deneyimi sunuyor. Sanal döner bir sandalyede oturup farenizin sürüklenmesiyle havaalanının etrafını kaydırabilirsin. İyi havalarda ya da kötü, kule yüksekliğini tercihinize göre ayarlayın, ardından Jet trafiğini en iyi şekilde yönetmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, daha çok farklı gerçek dünya havaalanından daha fazla havaalanı var. Uçak her komutunuza uyurken insan pilot seslerini dinleyin. Animasyonlu Windsocks, gusty rüzgarlara tepki gösterdiğinden izleyin. Uçak arasındaki potansiyel çatışmalar için radar ekranlarınızı tarayın.

Gerçek dünya hava trafik kontrolörleri tarafından tasarlandı

Yedi harika havaalanları!

Madness 3D, Serinin geri kalanına benzer oyun tamircisine sahiptir. Bu sürümde, her havaalanı iki ayrı trafik kalıbı sunan, önceki altı havalimanı Madness'in altı versiyonumuzdan büyük bir adım sunar.

Anahtar fetürleri: Yüzey radar ekranı Havadan radar ekranı İnsan pilotu sesleri Ölü gerçek uçuş özellikleri İsteğe bağlı kötü hava koşulları "Pilot Cam" dahil olmak üzere üç farklı görüş Ayarlanabilir Kule Yüksekliği Yakınlaştırılabilir Görünüm Tersinir Trafik Desenleri Çoklu oyun modları Norman Manley Havaalanı, Kingston Jamaika Billy Bishop Havaalanı, Toronto Ontario Rocky Mountain Metropolitan Havaalanı, Broomfield Colorado Laguardia Havaalanı, New York ABD Vancouver Limanı (Şamandıra Düzlem Baz), Vancouver, Kanada Castlegar (Orman Yangın Mücadelesi), BC, Kanada Los Angeles Boston Logan (Gelecek Nisan) Ayarlanabilir yükseklik kontrol kulesi görünümü Pist eşik görünümü Yakınlaştır veya uzaklaştır, her yöne tava

Minimum: OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP İşlemci: 1.0 GHz Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ