Airship Asunder Full İndir (v1.1) Oyun indir

Oyun / 25 June 2016

zeplin ASUNDER BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zeplin Asunder - kaptan kaptan ve maceranın göklerini uçurun! Yeni koloniler kurmak, güçlü imparatorluklar oluşturmak, eski kalıntıları aramak, güçlü sihirli büyüleri ve savaşı kullanmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sally kaba LLC

Publisher: Uçan İnteraktif

sürüm tarihi: 21 Tem 2016

tür: strateji, eylem, macera, simülasyon

Bir zamanlar dünya düztü.

Eski stoicler dünyayı bütünleştirdi ve sihirlerini insanlığın ellerinden tuttular. Dolayısıyla, kötülük bilgisini paylaşmaya istekli kötü kalpleri olanları bulan korsan kralı geldi. Lejyonlarıyla yanında, eski stoikleri savaştı ve hepsini yok etti.

o zaman dünya başarısızlığa başladı.

Oyun açıklaması

Sivilce ASUNDER, steampunk bir zeplin komutunu verir, yapı yerleşimleri ile görevlendirilmiş ve bir ölen bir ülkenin kalıntıları arasından servetinizi aramak. Kaosun üzerinde durur ve değerli yastığımızın kalıntılarını tasarruf edecek mi yoksa yırtılacak mı?

kapınızı kaptan ve maceranın göklerini uçurun! Yeni koloniler kurmak, güçlü imparatorluklar inşa etmek, eski kalıntıları aramak, güçlü sihir büyüleri kullanmak ve korsan kralını yenmek için arayışınızdaki kötü güçleri savaşın!

Altın, Ultima IV, Medeniyet, M.U.L.E.E.'nin yedi şehirleri gibi klasik oyunların keşfedilmesinden ve macerasından oyun oynamak ve görsel ilham almak. Ve Intellivision'un ütopyası, hava gemisi Asunder, retro tarzı grafiklerin bir karışımını tek bir palete karıştırır, macera oyunlarının nostaljik günlerine bir başını sallayın.

Anahtar fetürleri: Tek veya çok oyunculu: istemci-sunucu çevrimiçi eylemi destekledi! Zamana dayalı oyun: Aksiyon ve yönetim kurulu oyunlarının eşsiz bir karışımı. Rogue benzeri kolonizasyon: Wilds'i keşfedin ve hayatta kalmak için inşa edin. İlerleme: Seviyeler kazanın, KALECEĞİ KARŞILAŞTIRIK VE KOMU KOMUTU! Usul arazi: Her oyun tamamen farklı bir haritadır. MOD Desteği: Kendi karşılaşmalarınızı ekleyin veya deneyimi yeniden gönülleyin! Kolay yerelleştirme: Tüm metin dosyaları harici ve kolay erişilebilir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Pentium çift çekirdekli 2.6GHz veya eşdeğeri Bellek: 512 MB RAM Grafik: 128MB DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
13
TELİF HAKKI İHLALİ