Alchemist Penguin Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 January 2016

simchemist penguin full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alchemist Penguin - Dinozor saldırılarına karşı amansız savaşta simyacı pengueninin kontrolünü ele geçirin! Altında hiç bitmeyen bir dinozor ordusuna karşı karşıya gelin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kutusunda, LLC

Publisher: Box, LLC

sürüm tarihi: 6 Haz 2015

tür: eylem

Siz bir penguensiniz, türlerinizin geri kalanından, Antarktika tundrasına çarpan bir meteor ile kesilmiş. Bir şey buzun derinliklerinden uyandı ... bir zamanlar bu ülkeye hükmetti ve geri almak istiyor.

Dinozorlar.

Buzdaki uykularıyla ilgili bir şey, zihinlerini önemli ölçüde ilerletmiştir ve ham mızrakları ve eksenleri, zaman ilerledikçe daha fazla ve daha sofistike silahlarla değiştirilir. Aralarında duran her şey ve dünyanın yıkılması, bunu bildiğimiz gibi siz ve simya bilginizdir.

Dinozor saldırılarına karşı amansız savaşta simyacı pengueninin kontrolünü ele geçirin! Alchemist Penguin, artan zorluk altında bir dinozor ordusuna karşı bir sahneye baktığınız arcade tarzı bir aksiyon oyunudur. Bir silah, bir iksir ve bir teknikle donanmışsınız ve aynı zamanda çeşitli tek turlu destekler ve modaya özgü yeteneklerin yanı sıra, kavganızda size yardımcı olmak için.

Anahtar fetürleri: 5 Oyun modu ve 15 zorlu eylem aşaması Dinos'a karşı mücadelenizde kullanmak ve seviyeden fazla olan 60'ın üzerinde yeteneği Dino Silahı ve Teknik Teraziler ve Yuvarlak Olarak Yükseliyor Kilidini açmak için 30'dan fazla başarının!

Minimum: OS: Windows XP SP3 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Grafik kartı Destekleyici Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek notlar: Microsoft XNA 4.0 ve Microsoft .NET 4.0 Frameworks gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ