Alekhine’s Gun Full İndir Oyun indir

Alekhine'in silahı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alekhine'nin silahı - Soğuk Savaşın yüksekliği, küresel belirsizlik ve sivil huzursuzluk zamanı. Sen Ajan Alekhine, çok yetenekli bir Rus suikastçısı, ahlaki bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Maksimum Oyunlar

Publisher: Maksimum oyunlar, Kiss Ltd

sürüm tarihi: 11 Mar, 2016

tür: macera, eylem

Soğuk Savaşın yüksekliği, küresel belirsizlik ve sivil huzursuzluk zamanı. Siz, daha önce hizmet ettiğiniz ülke tarafından onaylanmayan bir operasyona yol açan bir koruyucu operasyona yol açan bir ahlaki pusula yol açan bir ahlaki pusula yol açan, yüksek yetenekli bir Rus suikastçısı olan Ajan Alekhine.

Amerikan CIA ajanlarının yanında çalışmak, göreviniz açıktır - nasıl başardığınıza rağmen, bir nükleer dururun gerilmesi her geçen bir dakikada büyürken. Düşmanlar ve müttefikler bulanıklık; Gerçek, kimliğiniz kadar nebuladır. Yanlış bir hareketin sizin tarafın olabileceği bir dünyada, yeni bir yöne gitmek bir fiyata gelir.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Travers 11 Açık Oyun Seviyeleri - İlgilenen ABD, Avrupa ve Küba konumlarındaki doğrusal olmayan misyonlarla açık ortamlarda oynayın. Ödemeleri yürütmek için birden fazla rota, gizli odaları ve sayısız yöntemleri keşfedin. Çevrenizde serbestçe hareket edin. Hedefleri seçtiğiniz herhangi bir sırada ele alın. Görevlerinizi kontrol edin - kendi kişisel stratejinize ve oyun stilinize göre görevler içindeki her aşamayı tamamlayın. Zehirler, evreleme kazaları veya kasten uyaran koruma gibi taktiklerle deneyin. Gizli sıralamanızı en üst düzeye çıkarın - dikkat dağıtma, kilitleri seç, düşman kılık değiştirmesi, yeni bilgiler keşfetmek için hayati belgeleri al ve düşmanları elden çıkarmak için uzman silahları kullan. Her seviyeden sonra, misyonları dikkate almadan tamamlama yeteneğinize dayanarak ek silahlar edin. Soğuk Savaş Casusluğu'nu yaşayın - Alekhine'nin Silahı, Soğuk Savaşın başlamasından sonra Soğuk Savaşın ilk yıllarında başlayan ve 1960'ların başlarında Küba füzesi krizinden geçerek aşırı düşmanlık ve gerginlik zamanında gerçekleşir. Bu zaman diliminin tarihsel bir perspektifini sunarken, entrika katmanlarını ekleyen ve arsayı çözmek için bilgi sunan sinematik kesme sahnelerini yaşayın.

Minimum: OS: Microsoft Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8 İşlemci: 2.0 GHz Intel veya Eşit AMD-İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB Video Bellek ATI Radeon HD 2600 / Nvidia GeForce 8600 veya daha yüksek Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ