Alien Shooter TD Full İndir (v1.3.0) Oyun indir

Alien Shooter TD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alien Shooter TD - Yenilikçi Kule Savunması Efsanevi Alien Shooter Serisi'nden ilham alan! Oyun, Sigma'nın oyunlarının en iyi geleneklerine uygun olarak hazırlandı, imtiyazlar ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sigma Team Inc.

Publisher: Sigma Team Inc.

Sürüm tarihi: 13 Oca, 2017

tür: strateji, kule savunma, eylem

Oyunu indirirken dikkatli olun: Dünyayı yakın bir tehditten kurtarmak için tamamen emilmek için gerçek dünyaya uzun süre kaçma riskini yönetiyorsunuz!

Efsanevi Alien Shooter Serisi'nden ilham alan kule savunma türünde yenilikçi oyumuzu sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Burada, bölgenizi korumak için kuleler inşa etmeyeceksiniz, ancak aynı zamanda seçkin savaşçıların bir müfrezesinden de sorumlu olacaksınız. Her birinin kendi uzmanlık alanları, benzersiz özellikler ve geliştirme olanakları vardır. Her bir savaşçı sınıfını seçtiğiniz silahlarla donatmak da mümkündür.

Saldırı yolda. Silahlı kuvvetler mobilize edildi. Şiddetli savaşlar tüm dünyada oluyor.

Siz seçkin bir savaşçı müfredatın komutanı sizsiniz ve kendinizi büyük ölçekli savaş olaylarının ortasında bulursunuz ve eylemleriniz kan aç canavarlarının gezegenimizi yok edip etmeyeceğini veya insanlığın muzaffer olacağını belirler!

Anahtar fetürleri: Olayların tamamen gerçek hayat sunumu - Her silah için sınırlı bir mühimmat stoğu var ve savaş sırasında doldurulması gerekiyor. Mühimmat, silahlar, madeni paralar ve cephane içeren güçlü tedarik kasaları. Düşmanların ölü bedenleri yok - her seviyeyi bitirdiğinde ne olacağını görmek için bekleyin! Benzersiz özellikleri ve geliştirme olanakları olan yedi karakter sınıfı. Yüzlerce silah türü - birliklerinizi kişisel oyun stilinize göre donatın. Temel özelliklerini genişleterek her türlü silah değiştirilebilir. Sötürüştürebilir ve para kazanabilirsiniz, ayrıca yardımcı malzemeler. Birliklerinizi eğitim almak için gönderin, böylece çeşitli savaş becerileri geliştirebilirler. Farklı kuvvetleri birleştirerek, her görevi gerçekleştirmek için gereken kendi taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 (Service Pack 1), 8, 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo T5200 @ 1.6GHz / AMD Athlon 64 x2 3600+ @ 2000mhz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512 MB ekran kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
111
TELİF HAKKI İHLALİ