ALONE IN SPACE Full İndir Oyun indir

uzayda tek başına boş indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzayda yalnız - sürükleyici bir bilim-kurgu macerasını yaşayın. Miranda istasyonunun kötü niyetli mürettebat üyelerinin ayak seslerine yürüyün. Gizemde gizlenmiş bir dünyayı keşfedin ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Butterflyware

Publisher: Butterflyware

sürüm tarihi: 27 Şub, 2016

tür: macera, bilim kurgu, bulmaca, hayatta kalma, korku, eylem, simülasyon, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

uzayda yalnız bir ilk kişi macerasıdır.

Hikaye

Hikaye Merkezleri, terraforming yeni dünyalar alanında bir aralıksız bir şirketin çalışanı olan Alex'e aittir. Or Miranda adlı bir gezegende dünyadan 42 ışıkyer çalışıyor. Gezegen, terraformasyon sürecinde - kasıtlı olarak atmosferi, sıcaklığı ve topografyanın yerin çevresine benzer şekilde değiştirilmesi.

Alex şimdi kendisini kısmen terraforilmeli Gezegen Miranda'da yalnız buluyor. Alex, Gezegenin jeolojik olarak dengesiz ortamından kurtulmanın bir yolunu bulmalı ve Miranda'nın kendi mezarı olabilmesi için mürettebatın ortadan kaybolmasına neden olur. Terraforming işlemi neden başarısız oldu? Mürettebata ne oldu ve nerede onlar? Alex'in neden olguda üssündeki yalnız kurtulan?

Ana özellikler

Anahtar fetürleri: Baştan sona, yaratıcı ve büyüleyici bir hikaye ile sürükleyici bir bilim-kurgu macerasını yaşayın. Miranda istasyonunun kötü niyetli mürettebat üyelerinin ayak seslerine yürüyün. Tam hikayesini yeniden yaratmak için ipuçlarını bulmak için notlarını ve yayınlarını okuyun. Gizem ve tehlikede gizlenmiş bir dünyayı keşfedin, Alex'in karşı karşıya kaldığı soruları keşfetmek için zeki bulmacaları çözün ve uzayda yalnız kalmaktadır.

Minimum: OS: Windows 7 32-bit 64 bit veya daha yüksek İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 Serisi Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
52
TELİF HAKKI İHLALİ