Along the Edge Full İndir (v2.0) Oyun indir

Kenar boyunca full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kenar boyunca, tercihlerinizin ana karakterin kişiliğini ve görünümünü etkilediği Avrupa kırsalında belirlenen bir görsel romandır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nova-box

Publisher: nova-box

sürüm tarihi: 12 Ekim, 2016

tür: Visual rover

Kenar boyunca, Avrupa kırsalında, seçimlerinizin ana karakterin kişiliğini ve görünümünü etkilediği görsel bir romandır.

Hikaye

Daphné çıkmazdır. Kişisel ve profesyonel hayatından memnun kaldı. Öyleyse, ülkenin uzak bir bölümünde eski bir aile evini miras aldığında, ANEW'a başlama fırsatına atlar.

onun mirasını kucaklamaya karar veriyor mu yoksa eski yaşam tarzına geçiyor mu?

Özellikler

- 450'den fazla el yapımı tam ekran çizimler ve 400'den fazla farklı varyant ve tutum ile 20 karakter (ana karakter, Daphné'nin 38 olası görünüm evrim),

- İngilizce ve Fransızca'da 80.000 kelime (ki bu 400 sayfalık romanda tercüme eder).

- Arsa nasıl sona erer (6 olasılık),

- Ana karakterin kaderi (4 olanakları),

Anahtar fetürleri: Bir yetişkin ve hafifçe gizli bir evren, Avrupa kırsalının canlı renkleriyle boyanmıştır. Seçimlerinizin her biri ana karakter kişiliğini, ruh halini ve görünüşünü etkiler. Bir komik kitap serisinin iki yılını doldurmak için yeterli miktarda içerik: 60 farklı sonlar, kilidini açmak için 28 başarılar. Hikaye boyunca, seçimlerinizin etkisi olacaktır:

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core 2-Duo veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 veya daha iyi Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ