AltCoin Full İndir Oyun indir

Altcoin Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Altcoin, çok bağımlılık yapan kripto-para birimi simülasyon oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: PC Games

Altcoin canlandırılmış oyunlar tarafından geliştirilmiştir ve asit tarafından yayınlanır. 23 Ocak 2018'de piyasaya sürüldü.

Hiç evinizde bulut madenciliğini yaşamak istediniz mi? ALC'den USD'ye döviz kur ve daha sonraki yükseltmeler veya fatura ödemesi için kullanın? Artık Altcoin Simulation oyunu ile mümkün. Şu anda şu anda, sanal kripto-para biriminin iki yolu var: Manuel Madencilik:

İdeal hedefimiz, buhar kullanıcılarının sadece benimki ve ekipmanlarını yükselterek, aynı zamanda birbirleriyle de etkileşime girebileceği bir sanal ağ oluşturmaktır. Şu anda şu anda, küçük ekibimiz, oyuncuların sanal para birimizi birbirine aktarabilmelerini sağlayacak, sunucunun yan bağlantısının nasıl kullanılacağı konusunda en iyi çözümü arıyor. Başka bir deyişle, diğer oyuncularla takas edin ve gerçek kripto-döviz piyasasını simüle edin. Fikirlerimizin bitmediyse, Şubat ayının sonuna kadar sonuçlandırılacağını ve tam olarak uygulanacağını tahmin ediyoruz.

Anahtar fetürleri:

  Strenght'ınızı kullanarak manuel maden ALTCOIN. STAMİNİZİNİZİ ARTIRMAK İÇİN İÇECEKLER VE VİTAMİNLER ALME ALC'ye DAHA FAZLASI (AMM): Herhangi bir ek iş olmadan AMM'nizi ve benimizi çevirin GPU, RAM ve CPU'yu yükseltin. Elektrik faturasına ayak uydurun ve gücünüzü kapattığınızdan emin olun.

  Minimum: OS: XP kazan İşlemci: Herhangi bir çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

  Önerilen: OS: 10 kazan İşlemci: Herhangi bir dört çekirdek Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
  İndirme Linkleri

  megaup

  i̇ndirme Linki

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ