ALVAROK Full İndir Oyun indir

alvarok full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alvarok - Japon Indie Geliştirici Studiogiw, Alvarok, eğlenceli ve oynaması kolay bir taktik savunma oyunu ile geri döndü. Yerel olarak arkadaşlarınızla oynayın ya da bilgisayara karşı yeteneklerinizi geliştirin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: studiogiw

Publisher: Zoo Corporation

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2017

tür: Simülasyon, strateji

Japon Indie Developer Studiogiw, Alvarok, eğlenceli ve oynaması kolay bir taktik savunma oyunu ile geri döndü. Uyum ve strateji, çeşitli birliklerinizi aynı anda savunmak ve saldırmak için kullanın.

Kendinizi ekranın solunda veya sağında ayarlayın, ardından rakibe saldırmak için asker gönderin. Birlikler tabanınızda otomatik olarak oluşturur ve hazır olduğunuzda onları dağıtıyorsunuz. Ölçerlerini sıfıra düşürerek rakibin tabanını yok edin.

Yerel olarak arkadaşlarınızla oynayın veya bilgisayara ve dahili derin öğrenme AI sistemine karşı yeteneklerinizi geliştirin. En büyük zorluk için süper sert modda gelişen AI'yı alın.

Online Liderler Savaşlarınızı AI rakiplerine karşı takip eder. Küresel yüksek puan için yarışın ve zor kazanılmış zaferinizde Baskın.

Alvarok, Windows için kullanılabilir ve hem İngilizce hem de Japonca'da tamamen desteklenir.

Studiogiw'a aşina olanlar için, bu oyun "zindan yöneticisi ZV: diriliş"

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ