Amazon Rush Full İndir Oyun indir

Amazon Rush Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Amazon Rush - Eşsiz macera ve zorlukların tadını çıkarın. & amp; Amazon Rush & Amp; " Bir sürü heyecan ve eğlence ile sonsuz bir koşu oyunudur. Bu koşu oyunu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: victor corradi

Publisher: Corradi Games

sürüm tarihi: 10 Mar, 2018

tür: casual, simülasyon, macera

Eşsiz macera ve zorlukların tadını çıkarın. "Amazon Rush", çok sayıda heyecan ve eğlence ile sonsuz bir koşu oyunudur. Bu koşu oyunu büyüleyici arka plan ve harika ses efektleri ile 2D piksel sanat ile güzelce tasarlanmıştır. Oyun, bu oyunu zaman ve konumdan bağımsız olarak istediğiniz zaman bu oyunu oynayabileceğiniz çok heyecan verici ve ilginç.

Amazon Rush - Sezgisel oyun kontrolleriyle oynamak çok kolaydır. Oyun da oynarken çok fazla sürpriz oldu. Çok çeşitli elmas mağazalarının tadını çıkarın ve lüksünün tadını çıkarın. Ayrıca, bu sınırsız sonsuz Rush oyunda maksimum mesafeyi kapsayacak şekilde topladığınız paralarla güçlendirici yükseltmeleri satın alabilirsiniz. Bu elektrikli yükseltmeleri hız, jet ve hızınızı arttırmanıza yardımcı olur. Oyunda bu heyecan verici güç yükseltmelerini bonus puan olarak da edinebilirsiniz.

Oyun özellikleri

-Collect paraları ve elmaslar

- Ölümcül sivri uçlar

- Power-up yükseltmeleri

- Oynamak için yeni karakterler

Amazon Rush Store'daki yeni ve trending karakterleri kontrol edin ve en sevdiğiniz karakteri benzersiz güçlerle elde edin. Oyun, sizi ya da çocuklarınızın her zaman uğraşması için en iyisidir. Sizinle birlikte oyun becerilerinizi ve cevap becerilerinizi oyunla da inceleyebilirsiniz. Oyunu al ve bu sonsuz Amazon Rush oyununun sınırsız eğlencesinin tadını çıkar.

Nasıl oynanır

atlamak için 'uzay', daha yüksek atlamak için düğmeyi tut!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 4 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 6000 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: klavye ve fare
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ