American VR Coasters Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 June 2017

Amerikan VR Coasters full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Amerikan VR Coasters - Amerikan VR Coaster'ın koleksiyonu. Size yeni muhteşem izlenimler getirecek 4 çeşit farklı VR Coaster'ı deneyimleyin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: komik ikizler

Publisher: funny twins

sürüm tarihi: 7 Tem, 2017

tür: rahat, simülasyon, eylem, vr

Amerikan VR Coaster'ın koleksiyonu. Size yeni muhteşem izlenimler getirecek 4 çeşit farklı VR Coaster'ı deneyimleyin!

Amerikan Liberty Coaster

Eski Atari oyunları tarzında Liberty Adası'nda büyüleyici coaster. Özgürlük Anıtı'na tırmanın ve ifade edilemez duyguları alın!

Amerikan ötenazi coaster

Ötenazi coaster, yolcularını öldürmek için tasarlanmış bir çelik roller coaster için bir sanat konseptidir. 2010 yılında, Londra'daki Kraliyet Sanat Koleji'nde doktora adayı olan Julijonas Urbonas'ın bir ölçekte tasarlanmış ve yapılmıştır. Bir eğlence parkında çalışan Urbonas, konsept roller coaster'ın hedefinin "Elegance ve Euphoria ile" hayatını almak olduğunu belirtti. Tasarımının pratik uygulamalarına gelince, Urbonas "ötenazi" veya "yürütme" dedi.

Amerikan Crazy City Coaster

Gökdelenler ile dolu büyük bir şehirde harika bir yolculuk. En büyük gökdelen ile atlama ve ücretsiz düşüş bekliyorsunuz!

Amerikan Mega Kingda Ka Coaster

Ünlü Kingda Ka artık daha iyi! Efsanevi Coaster'da yeni hisler yaşayın!

Kontroller (Klavye):

"r" - Unomer;

"esc" - ana menüye / çıkış;

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7 SP1, Windows® 8.1 veya üstü, Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5-4590 / AMD FX ™ 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE ™ GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha iyi Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7 SP1, Windows® 8.1 veya üstü, Windows® 10 İşlemci: Intel® Core ™ i7-4790 Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE ™ GTX 1060 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ